Металіст героїчно виходить в 1/4 фіналу Ліги Європи

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи харківський "Металіст" на останніх хвилинах здобув вольову перемогу над "Олімпіакосом".

Невиразна гра в першому таймі привела до того, що вже на 14-й хвилині харків'янам потрібно було відігравати по сумі двох зустрічей два м'ячі.

Маркано головою після навісу, точно пробив в кут воріт Дишленковича (1:0). Господарі були близькі до того, щоб забити ще й не один м'яч у першій половині.

У другому таймі "Металіст" виглядав свіжіше. Прекрасний шанс зрівняти рахунок на 77-й хвилині змарнував Марко Девіч, не реалізував пенальті.

Через пару хвилин латиноамериканський дует Тайсон і Вільягра створив перше взяття воріт. Натхнені успіхом харків'яни всіма силами кинулися вперед, і на 87-й хвилині Марко Девіч, зміг реабілітуватися за не забитий пенальті, скориставшись помилкою воротаря.

"Олімпіакос" - "Металіст" - 1:2

Голи: Маркано (14), Вільягра (81), Девич (86).

"Олімпіакос": Медьері, Пападопулос, Маркано (Макун, 45), Маньятіс, Торосидіс (Модесто, 59), Фустер, Ібагаса (Санто, 88), Холебас, Джеббур, Орбаіс, Міральяс.

"Металіст": Дишленкович, Пшеничних, Папа, Вільягра, Торсільері, (Девіч, 46), Марлос, Соса, Чако Торрес (Валяєв, 90), Себа Бланко, Клейтон, Тайсон.

Попередження: Вільягра (32), Орбаіс (57), Себа Бланко (36), Пападопулос (79), Девич (87), Соса (90), Модесто (77). #img_gallery#