Перший матч Євро-2012 переможця не виявив

У стартовому матчі чемпіонату Європи з футболу збірні Польщі та Греції зіграли внічию - 1:1.

Дебютний матч чемпіонату Європи подарував уболівальникам справжній спектакль, в якому глядачі побачили перше вилучення, перший не забитий пенальті, а також не впевнені дії арбітра.

Автором першого гола на турнірі став польський нападник Роберт Левандовскі, на 17-й замкнувши головою навіс.

На початку другого тайму грекам вдалося відіграється. Вийшовший в перерві на заміну Салпінгідіс, скористався помилкою голкіпера і проштовхнув м'яч у сітку.

Польща - Греція 1:1

Голи: Левандовські (17), Салпінгідіс (51).

Польща: Щенсни, Василевський, Пішчек, Перкис, Полянський, Беніш, Муравські, Блашчіковскі, Обраньяк (Титонь, 70), Левандовські, Рибус.

Греція: Халкіас, Папастатопулос, Торосидіс, Пападопулос Холебас (Пападопулос, 37), Карагуніс, Маньятіс (Салпінгідіс, 46), Кацураніс, Гекас (Фортуніс, 68), Нініс, Самарас.

Попередження: Папастатопулос (35), Холебас (45), Карагуніс (54).

Вилучення: Папастатопулос (44), Щенсни (68). #img_gallery#