Челсі вперше у своїй історії виграв Лігу чемпіонів

У фінальному матчі Ліги чемпіонів лондонський «Челсі» у драматичному матчі у серії пенальті переграв мюнхенську «Баварію».

З самого початку зустрічі було зрозуміло, що підопічні Роберто Ді Маттео гратимуть у своїй звичній манері другим номером, роблячи ставку на контратаку.

Мюнхенці, виступаючи у ролі господарів, періодично влаштовували справжній штурм воріт Петра Чеха, проте м'яч у ворота просто не йшов.

Було схоже, що «Баварія» вирішила задавити суперника статистикою, подавши за всю гру близько двох десятків кутових і більше 20 разів пробивши по воротах суперника.

Однак пробити ворота «Челсі» вдалося лише на 83-й хвилині. Томас Мюллер, після дальнього навісу, головою відправив м'яча під поперечину 1:0.

Футболісти мюнхенського клубу зарано повірили у свою перемогу і, після забитого м'яча, явно почали тягнути час, за що і поплатилися.

«Челсі» заробили на 88-й хвилині матчу свій перший кутовий, після подачі якого Дід'є Дрогба зрівняв рахунок 1:1, і перевів гру в овертайм.

На самому початку додаткового часу «Баварія» не скористалася хорошим шансом вирвати перемогу - Роббен не зміг реалізувати пенальті.

У доданий час команди голів не забили і долю чемпіонства вирішували 11-метрові удари.

Серія пенальті добре почалася для «Баварії», Нойер парирував удар Мати. Однак Швайнштайгер і Оліч свої дуелі із Петру Чеху програли.

Вирішальний удар випав на долю Дрогба, який холоднокровно відправив м'яч точно у кут.

Команда Романа Абрамовича вперше за всю свою історію виграє Лігу чемпіонів.

Українець Анатолій Тимощук вийшов на поле з перших хвилин і відіграв повністю весь матч.

«Баварія» - «Челсі» - 1:1, по пенальті - 3:4

Голи: Мюллер (83), Дрогба (88).

«Баварія»: Нойер, Контенто, Боатенг, Тимощук (ван Буйтен, 87), Швайнштайгер, Лам, Мюллер, Рібері, Кроос (Олич, 97), Гомес, Роббен

«Челсі»: Чех, Давид Луїс, Бозінгва, Кейхілл, Обі Мікел, Е. Коул, Лемпард (Малуда, 73), Мата (Торрес, 84), Бертран, Дрогба, Калу

Попередження: Швайнштайгер (2), Е. Коул (81), Давид Луіз (86), Дрогба (93), Торрес (120). #img_gallery#