Манчестер Сіті фантастичним чином за три хвилини вирвав чемпіонський титул

У заключному турі чемпіонату Англії «Манчестер Сіті» в домашньому матчі вирвав перемогу у «Куїнз Парк Рейнджерс».

У кінцівці першого тайму підопічним Роберто Манчіні вдалося розпечатати ворота суперника, відзначився Пабло Сабалета з передачі Яя Туре.

На самому початку другого тайму лондонці відігралися, Джібріль Сіссеу скористався помилкою Джолеона Лескотта.

Через сім хвилин «КПР» після вилучення Джої Бартона залишився вдесятьох, але не дивлячись на це гостям знову вдалося вийти вперед. Траоре зробив рейд по лівому флангу, навісив у штрафну, де ніким не прикритий Джеймі Маки відправив головою м'яч у сітку.

Команда Манчіні весь матч практично не покидала штрафний майданчик лондонців. І лише в доданий час для «Сіті» посміхнулася удача.

Спочатку Едін Джеко у вже в компенсований арбітром час, після подачі з кутового головою відновив паритет 2:2.

На 94-й, передостанній хвилині Агуеро, після передачі Маріо Балотеллі відправив м'яч у сітку воріт, подарувавши приголомшливу розв'язку чемпіонату Англії, і приніс своїй команді перше чемпіонство за останні 44 роки.

«Манчестер Сіті» - «КПР» - 3:2

Голи: Сабалета (39), Сіссе (48), Маккі (66), Джеко (90), Агуеро (90)

«Манчестер Сіті»: Харт, Компані, Сабалета,, Лескотт (де Йонг, 45), Яя Туре, Кліши, Насрі (Джеко, 69), Беррі, Сільва, Агуеро (Балотеллі, 76), Тевес

«КПР»: Кенні, Хілл, Онуоха, А. Фердінанд, Меккі, Тайво, Деррі (А. Траоре, 59), Бартон, Райт-Філліпс, Замора (Ботройд, 76), Сіссе

Попередження: Ботройд (77)

Вилучення: Бартон (55) #img_gallery#