Мадридський Атлетіко став переможцем Ліги Європи

У фінальному матчі Ліги Європи на стадіоні «Націонал» в Бухаресті мадридський «Атлетико» розгромив «Атлетик» з Більбао.

Гравцям «Атлетико» вдалося забити швидкий гол вже на 7-й хвилині, Фалькао увійшов в штрафну і завдав точний удар у верхній кут воріт 1:0.

На 34-й хвилині «матрацники» подвоїли перевагу. І знову героєм епізоду став Фалькао, колумбієць прийняв м'яч в штрафній, обіграв захисника, і з близької відстані розстріляв ворота суперника.

А за п'ять хвилин до кінця зустрічі бразилець Дієго, після індивідуального проходу, остаточно зняв питання про переможця.

«Атлетико» - «Атлетик» - 3:0

Голи: Фалькао (7), Фалькао (34), Дієго (85),

«Атлетико»: Куртуа, Луїс, Годін, Міранда (Сальвіо, 87), Туран, Суарес (Домінгес, 93), Торрес, Фернандес (К), Фалькао (Коке, 90), Рибас, Лопес

«Атлетик»: Іраісос, Аморебьета, Ауртенече (Перес, 46), Мартінес (Гомес, 46), Іраола (К), Сусаета, Ітурраспе (токери, 63), Муніаін, Еррера, Льоренте, Де Маркос

Попередження: Еррера (22), Фалькао (26), Аморебьета (64), Перес (75) #img_gallery#