Євро-2012: Іспанія та Італія поділили очки

У матчі 1-го туру групи C чемпіонату Європи Збірні Італії та Іспанії не зуміли визначити найсильнішого.

Діючі чемпіони світу підтверджуючи статус фаворита з перших хвилин заволоділи територіальною перевагою.

Варто зазначити, що підопічні Чезаре Пранделлі не стали діяти виключно другим номером, тому футбол вийшов досить видовищним.

За рахунок індивідуальної техніки центральних півзахисників «скуадра адзурра» небезпечно діяла в своїх на контратаках, раз по разу нагнітаючи напругу у штрафному Ікера Касільяса.

На початку другої половини підопічні Дель Боске включили повні оберти, створивши за перші п'ять хвилин стільки ж моментів, скільки за весь перший тайм.

На 56-й хвилині на полі з'явився Антоніо ді Натале, помінявши нападника "Ман Сіті" Маріо Балотеллі.

34-річному форвардові знадобилося всього п'ять хвилин щоб відкрити рахунок в матчі.

Пірло з центру поля віддав чудовий пас "врозріз" захисників і Ді Натале з легкістю реалізував вихід один на один з голкіпером.

Всього три хвилини знадобилося іспанцям щоб відігратися. На 64-й хвилині Давид Сільва розрізав центр захисту італійців і зробив ювелірну передачу на Сеска Фабрегаса, який в дотик завершив комбінацію 1:1.

У залишившийся час два 100-відсоткових моменту не реалізував Фернандо Торрес, спочатку не зумів реалізувати вихід один на один, а в кінці зустрічі, намагаючись перекинути Буффона, пробив вище воріт.

Іспанія - Італія - 1:1

Голи: Натале (61), Фабрегас (64),

Іспанія: Касільяс (К), Рамос, Піке, Арбелоа, Іньєста, Альба, Ернандес (Торрес, 74), Фабрегас, Алонсо (Навас, 65), Бускетс, Сільва.

Італія: Буффон (К), К'єлліні, Маджо, Бонуччі, Мотта, Дзаккеріні, Маркізіо (Натале, 56), Балотеллі, Де Россі (Джовінко, 65), Пірло, Кассано.

Попередження: Балотеллі (38), Бонуччі (66), Альба (67), К'єлліні (79), Арбелоа (83), Торрес (84). #img_gallery#