Євро-2012: Хабі Алонсо вивів Іспанію до півфіналу

У чвертьфінальному матчі Євро-2012 діючі чемпіони світу та Європи збірна Іспанії обіграла команду Франції 2:0.

На 19-й хвилині Хабі Алонсо після навісу Хорді Альби потужним ударом головою відкрив рахунок у матчі.

Зміцнили свою перевагу іспанці вже в компенсований арбітром час. Педро увірвавшись в штрафну заробив пенальті, який холоднокровно реалізував Алонсо.

Хабі Алонсо відіграв свій сотий матч у складі «Червоної фурії» і відзначив його двома забитими м'ячами.

У півфіналі Іспанії належить поміряються силами зі збірною Португалії 27 червня в Донецьку.

Іспанія - Франція - 2:0

Голи: Алонсо (19), Алонсо (90, пенальті).

Іспанія: Касільяс, Піке, Арбелоа, Рамос, Бускетс, Хаві (Педро, 65), Алонсо, Альба, Сільва (Касорла, 84), Фабрегас (Торрес, 67), Іньєста.

Франція: Льоріс, Рамі, Ревейєр (Жиру, 79), Косьельні, Малуда, Мвіла (Менез, 64), Кліши, Кабай, Бензема (Насрі, 65), Дебюші, Рібері.

Попередження: Рамос (31), Кабай (42), Менез (76) #img_gallery#