Андрій Шевченко приніс перемогу збірній Україні над шведами

У стартовому матчі на чемпіонаті Європи - 2012 у групі D підопічні Олега Блохіна здобули вольову перемогу над збірною Швеції 2:1.

Шведи першими відкрили рахунок в матчі зусиллями Златана Ібрагімовича на 52-й хвилині зустрічі.

Челльстрем з правого флангу прострілив уздовж воріт і головна зірка збірної Швеції одним дотиком ноги перевів м'яч у сітку.

Однак легенда українського футболу, Андрій Шевченко творив в цей вечір чудеса.

Спочатку Андрій за три хвилини після пропущеного м'яча головою замкнув навісну передачу від Ярмоленко, а на 62-й хвилині після навісу з кутового, ударом головою в ближній кут встановив остаточний рахунок у матчі 2:1.

Перемога над шведами дозволяє Україні стати лідером групи D, в якій Франція та Англія, раніше зіграли внічию (1:1).

Україна - Швеція - 2:1

Голи: Ібрагімович (52), Шевченко (55), Шевченко (62).

Україна: Пятов, Хачеріді, Селін, Михалик, Тимощук (Ротань, 84), Назаренко, Гусєв (Мілевський, 81), Коноплянка, Воронін (Девіч, 92), Ярмоленко, Шевченко.

Швеція: Ісакссон, Мельберг, Лустіг, Гранквіст, Ельм (Елмандер, 71), Чельстрем, Ольссон, Ларссон (Вільхельмссон, 68), Тойвонен, Розенберг, Ібрагімович.

Попередження: Чельстрем (11), Ельм (83) #img_gallery#