Неділя, Січ 23, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Нашим світом керує привид комунізму. Частина 1

Неділя, 5 квітня 2020 року
Epoch Times | Epoch Times

Частина 1

Злий привид компартії не зник слідом за розпадом компартії в Східній Європі

Частина 1: Підступи диявола для знищення людства

Зміст

1. Приведення людського мислення в хаос

Хитрий прийом 1. Лицемірні заяви про те, що Бога не існує
Хитрий прийом 2. Брехня про матеріалізм
Хитрий прийом 3. Єретична теорія еволюції
Хитрий прийом 4. Сліпа віра в науку
Хитрий прийом 5. Філософія боротьби
Хитрий прийом 6. Гул безлічі голосів
Хитрий прийом 7. Мовний хаос

2. Руйнування традиційної культури

Хитрий прийом 8. Розбещення системи освіти
Хитрий прийом 9. Демонічне мистецтво
Хитрий прийом 10. Контроль над ЗМІ
Хитрий прийом 11. Просування порнографії, азартних ігор та наркотиків
Хитрий прийом 12. Мутація професій

3. Руйнування громадського порядку

Хитрий прийом 13. Руйнування релігійних громад
Хитрий прийом 14. Руйнування інституту сім’ї
Хитрий прийом 15. Східні диктатури
Хитрий прийом 16. Проникнення на Захід
Хитрий прийом 17. Перекрутити закони
Хитрий прийом 18. Контроль над грошима
Хитрий прийом 19. Вищий уряд

4. Взяти під контроль громадські рухи і викликати соціальні потрясіння

Хитрий прийом 20. Розв’язати війну
Хитрий прийом 21. Підбурювати до революції
Хитрий прийом 22. Економічна криза
Хитрий прийом 23. Вирубати під корінь
Хитрий прийом 24. Масові рухи
Хитрий прийом 25. Тероризм

5. Батогом і пряником, розділяй і володарюй

Хитрий прийом 26. Вбивство інакодумців
Хитрий прийом 27. Переманювання еліти на свій бік
Хитрий прийом 28. Обдурення мас
Хитрий прийом 29. Створення банд
Хитрий прийом 30. Прискорення зміни поколінь
Хитрий прийом 31. Фрагментація суспільства

6. Маскування і запобіжні заходи

Хитрий прийом 32. Введення в оману
Хитрий прийом 33. Обманні ходи
Хитрий прийом 34. Демонізація опонентів
Хитрий прийом 35. Відволікання уваги
Хитрий прийом 36. Контроль над більшістю

Попередня | Перейти до змісту | Наступна

* * *

Диявол склав ряд детальних планів по знищенню людства в кінці часів. Щоб ясно побачити загальну картину, тенденцію і систему того, як диявол знищує людство, необхідно вийти з усіх цих заплутаних і складних проявів у світі людей і подивитися на останні кілька сотень років історії людства з позиції, що перевищує позицію людей. Як то кажуть, диявол часто проявляється в дрібницях. Тому, володіючи широким кругозором, ми також не можемо обійти увагою численні підступні плани, що заманюють людей у пастку, і для реалізації яких підступний диявол використовує конкретні події, групи людей, різні структури і процеси.

1. Приведення людського мислення в хаос

Диявол хоче знищити людей. Для цього в першу чергу йому необхідно перевернути з ніг на голову уявлення людей про добро і зло, хороше і погане, правду і брехню. Диявол називає погане хорошим, а зло — добром. Він хоче, щоб брехливі єретичні теорії стали «науковими загальновизнаними істинами». Він хитро перетворив гангстерську логіку в «соціальну справедливість». Обмеження мислення він назвав «політкоректністю», а терпимість до зла прикрасив терміном «нейтральні цінності».

Хитрий прийом 1. Лицемірні заяви про те, що Бога не існує

Людину створив Бог. Якщо людина може зберігати праведну віру в Бога, то Бог буде постійно її захищати. Саме тому, якщо є бажання знищити людей, то в першу чергу треба обов'язково розірвати зв'язок між людиною і Богом. Для цього диявол направив своїх представників у світі людей поширювати атеїзм, крок за кроком приводячи мислення людей в хаос. На зорі XIX століття німецький філософ Фейєрбах заявив, що «Бог — це всього лише проекція людського розуму». У тексті комуністичного «Інтернаціоналу» говориться: «Ніхто не дасть нам позбавлення: ні Бог, ні цар і не герой». Людська мораль, форма культури, будова суспільства, раціональне мислення тощо — все це походить від Бога. Протягом тривалої безперервної історії віра в Бога була як міцний трос, без якого людське суспільство стає схожим на крихкий човник, гнаний вітром в хаотичному напрямку. Коли диявол лицемірно заявив, що Бога не існує, безрозсудні люди були залучені до гри в Бога. Вони стали намагатися управляти долями інших людей і всього суспільства. Як сказав британський мислитель Едмунд Берк: «Якщо звичайна людина рядиться у Бога, то вона буде діяти як диявол». Фанатичні комуністи часто якраз і є людьми, які намагаються грати роль Бога. Лицемірна заява про те, що Бога немає, — це найперший трюк диявола з його арсеналу засобів обману людей, а також основа всіх його злодіянь.

Хитрий прийом 2. Брехня про матеріалізм

Філософія марксизму спирається на принцип про те, що матерія є первинною, а дух вторинний. Мало хто знає, що матерія і дух представляють собою одне й те саме. Виникнення атеїзму збіглося з масштабним розвитком виробництва, яке стимулювала промислова революція. Все це ще більше посилило поклоніння людей матеріальним речам і технологіям, а також залежність від них. Опираючись на концепції позитивістської науки, люди стали заперечувати Бога, божественні чудеса і відмовлятися від віри в Бога. Поширюючи теорію атеїзму, диявол не переслідував мети стимулювати філософську думку. Він хотів, використовуючи матеріалізм як зброю, підірвати духовну віру людей. Матеріалістична теорія є прямим наслідком теорії атеїзму, а також основою для різноманітних ідеологічних напрямків, що з'явилися пізніше.

Хитрий прийом 3. Єретична теорія еволюції

Теорія еволюції, яку висунув Дарвін, з початку була навіженою і не мала під собою ніяких підстав. Несумлінність її тверджень, а також примітивність і абсурдність її доводів очевидні. Просуваючи єретичну теорію еволюції, диявол хоче розірвати зв'язок між людиною і Богом, знизити статус людини, створеної Богом, до тварини і позбавити людину гідності. Починаючи з ХХ століття теорія еволюції поступово щільно увійшла в сферу науки і освіти, повністю витіснивши собою креаціонізм (концепція, відповідно до якої, людина і весь світ створені Богом) і створивши якусь-там монополію у цій сфері. З іншого боку, дарвінізм став називатися «соціальним дарвінізмом», пропагуючи єретичний принцип «природного відбору» і «виживання найсильніших». В результаті між країнами посилилася недобросовісна конкуренція, і міжнародна спільнота перетворилося на світ джунглів.

Хитрий прийом 4. Сліпа віра в науку

Пропаганда позитивізму, сцієнтизму, перевага науки і заміна людської раціональності «науковою раціональністю», яка змушує людей довіряти тільки тому, що вони бачать на власні очі, вірити в те, що можна побачити і до чого торкнутися і, відповідно, навпаки, — все це підсилює в людях атеїзм . Явища, які сучасна наука не може пояснити, відносять до забобонів або на них просто закривають очі, наче їх взагалі немає. Кийком науки б'ють по духовній вірі і моральності людей. Наука перетворилася на релігію, яка відкидає усе чуже їй, і яка монополізувала галузі освіти і знань.

Хитрий прийом 5. Філософія боротьби

Теорія діалектики Гегеля, одного з творців німецької класичної філософії, фактично є нічим іншим, як якимись правилами логічного мислення, які були детально описані в Китаї ще в доціньську епоху (період до 221 р. до н.е.). Марксизм однобоко перейняв гегелівську теорію діалектики, безмірно збільшивши в ній протистояння і боротьбу учасників конфлікту. Мета комунізму не в тому, щоб вирішувати конфлікти, а в тому, щоб, як казав Чан Кайші, «конфлікти в світі максимально розросталися, і боротьба між людьми ніколи не вщухала». На практиці злий дух комунізму розпалює ненависть між людьми, створює і підсилює конфлікти. У кінці, скориставшись хаосом, він стане ініціатором революції або ж здійснить державний переворот і захопить владу. Ця модель вже була випробувана безліч разів.

Хитрий прийом 6. Гул безлічі голосів

На засадах атеїзму і матеріалізму були створені і поширилися численні філософські течії і віяння, такі як марксизм, макіавеллізм, соціалізм, нігілізм, анархізм, утилітаризм, естетизм, фрейдизм, модернізм, екзистенціалізм, постмодернізм, деконструктивізм та інші. З одного боку, все це створювало ідеологічне протистояння, а з іншого — залучало філософів і вчених до вивчення численних заплутаних і сумовитих, таких, що здаються глибокими теоретичними питаннями, відволікаючи їх від дійсно важливих проблем. Учені — це люди суспільства, які мають високий інтелект. Однак за останні понад 100 років дуже багато з них перетворилися на інструменти пропаганди ідеології диявола або ж вони можуть трактувати події в світі тільки за допомогою спотвореної і мутованої свідомості.

Хитрий прийом 7. Мовний хаос

Як і «новомова» Океанії з роману Джорджа Орвелла «1984», диявол, використовуючи своїх представників у світі людей, створив безліч нових слів або дав нові визначення вже існуючим словами. У словнику диявола свобода перетворилася на крайню ступінь свободи від будь-яких обмежень норм моралі, законів і традицій. Такі поняття, як «перед Богом усі рівні», «перед законом усі рівні», «рівні шанси» перетворилися на однобоку рівність результатів, тобто в абсолютну зрівнялівку. Загальна любов, яка описана виразами «гуманна людина любить людей» або «любити ближнього, як самого себе», перетворилася на так звану поблажливість, де немає ніяких принципів. Раціональність перетворилася на вузьке поняття позитивізму — інструментальну раціональність. Поняття справедливості перетворилося на «соціальну справедливість», яка прагне до рівності результатів. Мова — це інструмент мислення. Диявол захопив «панівну висоту» у сфері встановлення визначень слів. Це рівнозначно тому, що він взяв під свій контроль сферу людського мислення і напрямок її розвитку. Люди, які піддалися такому обмеженню стали легко керованими і можуть робити тільки ті висновки, які дозволяє їм робити диявол.

2. Руйнування традиційної культури

Традиційна культура людства систематично передавалася людям Богами. Вона призначена не лише для того, щоб підтримувати нормальне функціонування людського суспільства. Важливіше призначення переданої Богами культури полягає в тому, щоб у кінці часів люди могли зрозуміти проповідуваний Богом Закон і отримати порятунок, уникнувши відсівання. Передана Богами культура природним чином грає роль попередження й протидії ідеології диявола та його планам. Саме тому диявол неодмінно намагається різними способами захопити або змусити людей руйнувати традиційну культуру. Він висуває численні далекосяжні цілі, залучаючи групи та окремих людей до боротьби за їх досягнення. Цими цілями він підміняє традиційний світогляд і цінності людей, змушуючи їх боротися упродовж усього свого життя й навіть жертвувати життям заради них.

Хитрий прийом 8. Розбещення системи освіти

Освіта відіграє дуже важливу роль у суспільстві. Протягом декількох тисяч років за допомогою традиційної освіти люди передавали наступним поколінням найкраще зі своєї культури, направляючи суспільство до добра, виховуючи громадян із високим рівнем моралі та певними навичками. З XIX століття в країнах Європи і Америки почали створювати систему обов'язкової і державної освіти. Із початком ХХ століття державна освіта стала все більш активно впроваджувати в свідомість учнів антитрадиційні концепції, водночас відкидаючи духовну віру і моральність. Теорія еволюції стала обов'язковою для вивчення. Підручники поступово заповнилися ідеями атеїзму, матеріалізму і класової боротьби. Оскільки підручники складалися під контролем диявола, із них витісняється зміст, який не відповідає формі мислення диявола, зокрема традиційна культура і твори великих класиків. Розумним і міркуючим студентам впроваджується форма мислення диявола або їх кмітливість та інтелект направляються на дрібні неважливі питання. Диявол зробив так, що у них просто не залишається часу на міркування над ключовими питаннями, що стосуються людського життя і суспільства. Також було збільшено час, який учні повинні проводити в навчальному закладі. Це зроблено з метою якомога раніше забрати дітей із-під батьківської опіки, щоб вони якомога менше піддавалися впливу сім'ї і щоб з юного віку формували у себе форму мислення диявола. Під прапором «незалежного мислення» учнів відвели від традицій, вирощуючи в них неприязнь до вчителів і старших у родині, заохочуючи їх йти проти традицій і авторитету. Поступово навчання було спрощено, щоб учні все гірше і гірше опановували навичками читання, письма та лічби. Освіта вкладає в них різні мутовані уявлення, а також під приводом політкоректності — перекручену історію. Це робиться для того, щоб учні втратили здатність усвідомлювати складні і глибокі питання, щоб вони поринули в поверхневі, вульгарні і збуджувальні розваги, щоб у них не було звички обдумувати питання і здатності міркувати над проблемами.

У країнах, де диявол захопив владу, починаючи з дитсадка і аж до магістратури, учням практично в повністю закритому середовищі протягом тривалого часу великими дозами і з високою інтенсивністю втлумачують форму мислення диявола. Така людина після закінчення навчання, стикаючись із реальним суспільством, може робити висновки тільки на основі спотвореної форми мислення.

Хитрий прийом 9. Демонічне мистецтво

Традиційне мистецтво людства походить від Бога. У ранній період воно виникало в храмах, церквах і монастирях. Це важлива форма спілкування Бога з людиною, це форма культури, яка підтримує на певному рівні моральність людей. Традиційне мистецтво проявляє істинність і доброту, все прекрасне і світле. Тому важливим завданням диявола в його прагненні зруйнувати традиційну культуру і моральність людей є приведення в хаос літератури і мистецтва. Під приводом прояву реалізму диявол спрямовує художників в сторону імпресіонізму, а літераторів — в сторону реалізму і натуризма. З іншого боку, під приводом новаторства, критичного реалізму та подібного, диявол веде діячів мистецтва в сторону реалізму, абстракціонізму та інших різноманітних модерністських та постмодерністських напрямів. Внаслідок вони глузують над піднесеними і чистими речами, називаючи їх абсурдними та нудними. У свою чергу низькі речі стали цікавими, а аморальні речі звеличуються як успішні. У галереях і залах мистецтва виставляється сміття. Пронизливий вереск і поганий голос звеличується як новий напрямок у мистецтві. Похмурі картини прямо зображують світ диявола. Наповнені чортівнею рок-музика і акціонізм вже прорвали найнижчу межу моральності людей. Більш того, численні молоді люди фанатично поклоняються своїм кумирам, зовнішній вигляд і вчинки яких огидні.

Хитрий прийом 10. Контроль над ЗМІ

Щоб ввести людей в оману, диявол придумує різні способи встановлення контролю над джерелами інформації. Найважливішим із цих джерел є ЗМІ. У країнах, де диявол захопив владу, він також повністю монополізував ЗМІ. Всі ЗМІ там є рупорами компартії, які грають роль пропагандистів і її захисників. У країнах, де диявол ще не захопив владу, він активно пропагує крайню ступінь свободи висловлювань, щоб омана і наклеп, вульгарність і усілякі незначні речі повністю поглинали всі серйозні ідеї й обговорення. У цих країнах він теж використовує економічні важелі, щоб взяти контроль над ЗМІ та з їхньою допомогою управляти громадською думкою. Більшість людей зайняті облаштуванням свого побуту, вони не в змозі відшукати у величезному океані інформації справді важливий зміст. Лише невелика група людей має достатньо мудрості і сміливості, щоб побачити задуми диявола. Однак їхні заклики придушуються гулом безлічі голосів і не впливають на загальну ситуацію.

Хитрий прийом 11. Просування порнографії, азартних ігор та наркотиків

Диявол заохочує занепадницький спосіб життя, сексуальну розкутість, гомосексуалізм та інші подібні мутовані речі. Він просуває азартні ігри, наркотики тощо, щоб люди звикли до них. Він робить так, щоб молодь захоплювалася електронними ґаджетами і комп'ютерними іграми з вмістом насильства, сексу та різноманітної містики. Як тільки у людини виникає сильна пристрасть до цих речей, вона відразу потрапляє під управління диявола і вже нездатна самостійно вийти з цього стану.

Хитрий прийом 12. Мутація професій

Традиційні ремесла були цілеспрямовано передані людям Богами. Якби люди змогли зберегти традиційні професії, то певною мірою вони змогли б зберегти пам'ять про Богів, а також підтримувати зв'язок із ними. Диявол не може винести того, що у людей буде якась єднальна нитка з Богом, тому він присягнувся різними способами знищити традиційні ремесла. Він випустив безліч демонів, вкинувши таким чином в різні професії незліченну кількість привабливих модних хаотичних речей, що приймають різний вигляд. Таким чином він привів до мутації і зіпсував традиційний дух і норми, що містилися в різних професіях і спеціальностях. Традиційні ремесла дуже швидко були забуті, вже немає людей, які могли б перейняти їх. Професії та спеціальності почали віддалятися від традиційності і впали в порочне коло так званого новаторства. Диявол дав людям з прагненням до слави і вигоди мутоване натхнення і «новаторство», зробивши світ барвистим і строкатим, ведучи людей слідом за цим потоком, посилюючи їх бажання та занурюючи в розваги. Весь цей хаос сам по собі є успіхом диявола, тому що якщо люди не можуть дотримуватися тієї форми існування, яку їм запланували Боги, якщо у них немає часу замислюватися про справжній сенс свого життя, то це рівнозначно тому, що люди йдуть шляхом до загибелі, який проклав для них диявол.

3. Руйнування громадського порядку

Говорячи про форму прояву в світі людей, у компартії присутня подвійність — бандитська спільнота і злий культ. Злий культ — це її форма свідомості, а бандитська спільнота — це її форма організації. Щоб захопити весь світ, компартії неодмінно треба вибрати кілька своїх представників у світі людей. На Сході її представниками є Ленін, Сталін, Мао Цзедун, Цзян Цземінь та інші партійні лідери, а також їхні поплічники. На Заході форма організації компартії та її представники проявляються дуже складно. Всім відомо, що найшвидшим способом захоплення всього світу є використання найбільш впливових організацій та людей. Тому диявол неодмінно вибиратиме найвпливовіших людей для здійснення своїх задумів. Є три основні форми влади: політична влада (військова влада є продовженням політичної влади), влада грошей і дискурсивна влада. Політична влада включає уряд і політичні партії. Влада грошей включає фінансові групи і торгово-промислові підприємства. Дискурсивна влада включає релігійні та наукові кола, сферу освіти, ЗМІ, літературу і мистецтво. Диявол пристрасно жадає запустити лапу в ці три форми влади, щоб взяти їх під свій контроль.

Хитрий прийом 13. Руйнування релігійних громад

Диявол привів релігії до мутації, замінив авраамічні релігії соціальними, направив своїх агентів у церкви, щоб зсередини змінити релігійні доктрини і навіть канони. Він сфабрикував якусь теологію визволення, несучи в релігію марксизм і класову боротьбу. Таким чином він зіпсував моральність священнослужителів. Внаслідок цього люди повністю втратили надію на те, що Бог може їх врятувати.

Хитрий прийом 14. Руйнування інституту сім’ї

Бог створив для людей стійку структуру суспільства, основною частиною якої є сім'я, держава і церква. Сім'я — це корінний осередок суспільства, який Бог створив для людей. Це цитадель захисту духовної віри, це корінна ланка практичного застосування норм моральності, це фундамент стабільності суспільства, це головна структура успадкування та передачі культури. Використовуючи фемінізм, антипатріархат, рух за сексуальну свободу, рух за легалізацію гомосексуальних шлюбів, заохочення до спільного проживання, позашлюбні зв'язки, розлучення, аборти та ін., диявол перевернув з ніг на голову і зруйнував традиційні сім'ї, змішавши в родині ролі чоловіка і жінки. Це знаменний крок, на який пішов диявол, щоб знищити людей за допомогою руйнування людської моралі.

Хитрий прийом 15. Східні диктатури

Диявол скористався тим, що Росія ослабла після Першої світової війни, і спровокував там революцію, змістивши спочатку з трону царя, а потім здійснив жовтневий державний переворот і захопив владу. Так виникла перша в світі соціалістична держава — Радянська Росія. Так само був створений Комінтерн (в історії отримав назву Третій інтернаціонал), який почав поширювати революцію по всьому світу. Компартії США і Китаю були засновані в 1919 і 1921 роках відповідно. Всі вони були осередками компартії Радянської Росії і підпорядковувалися їй як своєму господарю. КПРС підтримувала КПК, спираючись на насильство і брехню, а також на особливу ситуацію, що склалася в китайському суспільстві після Другої світової війни. Вона фактично захопила владу в Китаї. КПРС і КПК в мирний час проводили вкрай жорстокі розправи над громадянами своїх країн, знищивши десятки мільйонів людей. За допомогою диктатури пролетаріату КПК провела небувалу в історії «Культурну революцію», оголосивши війну всім досягненням людської цивілізації і зруйнувавши п'ятитисячолітню традиційну культуру. У 80-х роках минулого століття, щоб вийти із кризи свого існування, КПК провела політику «реформ і відкритості». Водночас у політичній сфері контроль з боку партії анітрохи не ослаб. Потім КПК придушила рух студентів і почала придушення духовного руху Фалуньгун, яке триває і досі.

Хитрий прийом 16. Проникнення на Захід

Традиційні китайські династії, традиційні західні монархії, а також республіканський лад США з поділом влади (на законодавчу, виконавчу і судову — прим.пер.) — усе це політичні форми, які Боги встановили людям у різні періоди, спираючись на конкретний стан у людському суспільстві. Оскільки диявол поки ще не може прямо захопити владу в західних країнах за допомогою революції, він використовував метод проникнення. Тобто він поступово підточує організм західних країн, поступово захоплює верховенство в сфері ідеології. Аж до сьогоднішнього дня в західних країнах майже повністю реалізована трансформована комуністична система правління, хіба що там не говорять про насильницьку революції.

Хитрий прийом 17. Перекрутити закони

Джерелом законів є приписи Бога, а норми моральності — це незмінна основа законів. Після того як диявол дав нові визначення словам «моральність», «свобода» тощо, він просунувся ще на крок в отриманні права встановлювати закони і тлумачити їх. У комуністичних країнах на Сході диявол встановлює порочні закони, а також довільно інтерпретує їх. У західних демократичних країнах він використовує метод проникнення і так само довільно тлумачить закони, а за допомогою методу внесення поправок до законів він по-новому встановлює рамки поведінки людей, анулює встановлені нормами моралі поняття добра і зла, та знову встановлює їх за допомогою законів. За допомогою законів він захищає зло (наприклад, вбивства, позашлюбні зв'язки, гомосексуалізм) й атакує добро.

Хитрий прийом 18. Контроль над грошима

Був скасований золотий стандарт. Контролюючи грошову емісію, диявол створює циклічні економічні кризи. Була змінена традиційна концепція управління грошовими коштами, що працювала за принципом «витрачати, порівнюючи з доходами». Таким чином, уряди і пересічні громадяни загрузли в безодні високого рівня та надвисокого рівня споживання і вже не можуть звідти вибратися. Стимулюючи країни збільшувати свої борги, диявол послаблює суверенітет цих країн. Стимулювання пересічних громадян здійснювати покупки в борг, підвищує їх залежність від банків і уряду. Таким чином вони потрапляють у довічне боргове рабство.

Хитрий прийом 19. Вищий уряд

Використовуючи глобалізацію економіки, диявол хоче створити світовий уряд і змусити країни відмовитися від свого суверенітету. Диявол застосовує м'які і жорсткі методи. З одного боку, він використовує Лігу націй, ООН, регіональну інтеграцію, світовий уряд тощо у якості наживки, малюючи прекрасні перспективи майбутнього. Одночасно з цим він також використовує погрози і підкуп урядів та окремих політиків різних країн і шляхом військової сили, військових дій і соціальних потрясінь робить так, що люди в світі втрачають відчуття безпеки. Це допомагає йому поступово реалізовувати плани приведення всього світу до вкрай тоталітарних систем правління, при яких буде здійснюватися найбільш жорсткий контроль над чисельністю населення, адміністративний контроль та ідеологічний контроль.

4. Взяти під контроль громадські рухи і викликати соціальні потрясіння

Щоб остаточно підірвати традиційний уклад людського суспільства, диявол викликав масові міграції населення, громадські рухи та соціальні потрясіння. Ці процеси шокували людей. Вони тривали щонайменше кілька сотень років.

Хитрий прийом 20. Розв’язати війну

Війна — ефективний засіб досягнення цілей диявола. Вона може зламати існуючий світовий порядок, зруйнувати традиційні форпости і прискорити насадження диявольської ідеології. Диявол стояв за багатьма війнами. Наприклад, він використав Першу світову війну для ліквідації кількох європейських імперій і ослаблення царської Росії, щоб підготувати ґрунт для більшовицького перевороту. Другу світову війну він використовував як підготовку ґрунту для захоплення компартією влади в Китаї і водночас, щоб допомогти збройним силам СРСР захопити східноєвропейські країни і створити там соціалістичний табір. Друга світова війна також викликала хаос у владі колишніх колоніальних країн. КПРС і КПК скористалися нагодою, щоб впровадити в різних країнах комуністичні партії та ініціювати так звані національно-визвольні рухи, внаслідок чого взяли під свій контроль безліч країн в Азії, Африці і Латинській Америці.

Хитрий прийом 21. Підбурювати до революції

Захоплення влади — найшвидший для диявола прийом знищити людство. Якщо тільки була така можливість, диявол завжди вибирав захоплення влади. Підсумовуючи результати Паризької комуни, Маркс зазначив, що робітничий клас обов'язково повинен зруйнувати існуючий держапарат і замінити його на свій. Питання захоплення влади завжди було центральним в марксистській політології. Підбурювання до революції можна розділити на кілька етапів: перший — розпалювання ненависті і створення розколу в суспільстві; другий — за допомогою брехні ввести народні маси в оману, створивши «об'єднаний фронт революції»; третій — поодинці розгромити кожну протидійну силу; четвертий — за допомогою насильства створити атмосферу терору і смути; п'ятий — здійснити державний переворот і захопити владу; шостий — знищити реакціонерів і за допомогою революційного терору створити новий порядок. Комуністичні країни в марній спробі розпалити світову революцію заснували Комінтерн і здійснювали експорт революції по всьому світу. Це допомогло утвердитися лівацьких силам в різних країнах і створило в тих країнах смуту.

Хитрий прийом 22. Економічна криза

Економічні кризи створюються і використовуються, щоб створити зручний випадок для початку революції або під личиною рятівника запропонувати соціалістичний спосіб вирішення проблеми. Політиканам демократичних країн, які шукають вихід з критичної ситуації за всяку ціну, тільки і залишається раз по раз продавати душу дияволу, крок за кроком занурювати країну в соціалістичне болото всеконтролюючого великого уряду і високих податків. Американські неомарксисти кажуть: «Справжній задум ворога ховається за його реакцією». В якомусь сенсі це показує тактику диявола. Велика депресія в 30-х роках минулого століття підштовхнула європейські та американські країни піти шляхом великого уряду й активного втручання держави в економіку. Фінансова криза 2008 року також підготувала ґрунт для подальшого зсуву урядів вліво.

Хитрий прийом 23. Вирубати під корінь

Таке явище, як міграція населення, існує з давніх-давен. Це нормальне явище в людському суспільстві. Однак починаючи з періоду нової історії (від епохи Відродження до 1918 року, прим.пер.) виникла певна тенденція великомасштабного переселення народів. Як міжнародна міграція, так і міграція в межах однієї держави є результатом навмисного управління з боку злого духа. Він робить так, щоб люди опинялися далеко від своєї батьківщини і рідних місць, завдяки чому злий дух може досягти безлічі цілей: розбавити національну самосвідомість, розмити межі країн, послабити державний суверенітет і як наслідок, здатність кожної країни захищати свої культурні традиції і громадський порядок. Він робить так, щоб маси людей втратили свої культурні корені, і їх було ще легше втягнути в сучасні течії; користуючись нагодою, він збуджує ненависть і протиріччя між релігією і народом; ще новоприбулі мігранти, які не твердо закріпилися на новому місці стають головним електоратом лівацьких партій; він робить так, щоб величезна кількість людей погано пристосовувалися до нового середовища і з ранку до вечора працювали не покладаючи рук заради коштів для існування. Врешті-решт у них не залишається часу на речі зі сфери духовності і моральності, немає можливості брати активну участь у державному і громадському житті. Це створює представникам диявола зручні умови для захоплення влади і дає можливість контролювати напрям розвитку суспільства.

Хитрий прийом 24. Масові рухи

Злий дух комунізму використовує деякі давно існуючі в суспільстві явища і тенденції, щоб створювати провокації та ескалацію подій, роблячи так, щоб деякі нормальні соціальні вимоги роздувалися до потужних рухів, внаслідок чого злий дух досягає своїх цілей: створює смуту в суспільстві, виступати і нападати на політичних опонентів, позбавляє права голосу і знижує високі критерії моральності. Внаслідок, як тільки видається вдалий момент, він захоплює владу. Західні рухи пацифізму, антимілітаризму, екологізму та інші — всі належать до цієї категорії.

Хитрий прийом 25. Тероризм

Комуністична революція починається з тероризму. Комуністичні країни здійснюють державний терор. Як колишній СРСР, так і КПК надавали матеріальну допомогу і підтримку міжнародному тероризму, який представляє собою диверсійні сили для боротьби з вільним західним світом. Теоретичною основою для сучасного терору став ленінізм, який розвинувся з філософії боротьби. Диявол за допомогою різних способів створює розкол в суспільстві і розпалює ненависть. Він робить так, що будь-чия особиста ворожнеча переростає в ненависть до ще більшої групи людей. Це породжує різного роду теракти. Нерозумні вбивства терористами невинних людей підсилює в людях відчуття абсурду і безпорадності, внаслідок суспільство перетворюється в місце, в якому людям ніде врятуватися. Повсюдне насильство з ще більшою ймовірністю робить з людей антисоціальних, похмурих і стривожених мізантропів. Це зруйнувало згуртованість суспільства, що існувала раніше і фрагментувало його. Завдяки цьому диявол досяг своєї мети по відношенню до людей — «розділяй і володарюй».

5. Батогом і пряником, поділяй і володарюй

Щоб знищити людство, диявол по відношенню до різних людей використовував різний підхід: убивства, підкуп, контроль, обман або перетворення когось на знаряддя вбивства і бандитів для скоєння революції або підняття заколоту.

Хитрий прийом 26. Вбивство інакодумців

У всіх людей різний рівень мудрості. Хтось близький до Бога і має хорошу здатність розуміння. Таких дияволу обдурити непросто. Особливо в країні з такою тривалою історією, як Китай, підступам диявола було важко досягти своєї мети. Тому КПК провела цілу серію політичних рухів. Вона винищила незліченну кількість представників еліти традиційної культури і в гранично короткі терміни створила культурний розрив. Незалежно від того, в Китаї або на Заході, коли мова йде про мудрих і сміливих людей, здатних розгадати підступний задум диявола, він ні перед чим не зупиняється, щоб фізично знищити їх. Це можуть бути і політичні рухи, і переслідування на релігійному ґрунті, і довільну фабрикацію помилкових звинувачень, і навіть таємні вбивства.

Хитрий прийом 27. Переманювання на свій бік еліти

Злий дух переманює на свій бік еліту різних країн і професій, щоб вони служили йому. Для цього він цілеспрямовано надає їм вигідні умови. А величина влади, яку він дає їм, визначається ступенем покори йому. Різного роду еліті, яка прагне до влади і слави, він дарує владу і славу; жадібних спокушає вигодою; коли мова йде про самовдоволених, він допомагає їм ще більше роздувати своє его; щодо тупих дурників він у повній мірі використовує їх дурість; з відданими людьми він чинить так, щоб вони поміняли об'єкт своєї відданості; фанатично захопленим він збільшує ступінь їх захопленості; розумних і талановитих він спокушає ширмою науки, матеріалізмом і правом голосу; по відношенню до людей з високими ідеалами і добрими намірами він у повній мірі використовує їх доброту й ідеали. Диявол дозволяє цим людям стати президентами, прем'єр-міністрами, вченими, талановитими людьми, тими, хто приймає рішення, можновладцями, елітою, начальниками, олігархами і великими банкірами, професорами, експертами та нобелівськими лауреатами. Він дозволяє їм мати статус, ранг, великий авторитет, мати владу і силу, що привертає загальну увагу, і володіти невичерпними багатствами. Він чинить відповідно до обставин, не обмежуючи себе якими-небудь шаблонними діями, «призначає ліки відповідно до хвороби» і завжди діє безпомилково. В очах диявола всі ці жертви обману є «агентами, які нічого не знають», «корисними ідіотами».

Хитрий прийом 28. Обдурення мас

За допомогою контролю над каналами інформації, використовуючи хибний погляд на історію (наприклад, марксистський класовий підхід до історії), диявол фальсифікує її, знижує якість системи освіти і контролює ЗМІ. Хитро використовується зовнішній спокій і поверхневі розваги; робиться так, щоб народ хвилювали лише власні інтереси і вульгарні захоплення, щоб він був одурманений еротикою, спортивними змаганнями та плітками. Одночасно з цим народ звеличують, догоджають електорату, роблять так, щоб він втратив пильність і розсудливість. У тоталітарних комуністичних країнах народу категорично не дозволяється брати участь у політичному житті. У демократичних же країнах увагу населення, стурбованого соціальними проблемами, залучають до несуттєвого і до дрібниць, до політичних питань, не вартих уваги (наприклад, до прав транссексуалів). Це відомий прийом, який в китайському військовому мистецтві називається «у відкриту ремонтувати гірські дороги, а таємно форсувати річку в районі Ченьцана» (ідіома про тактику, яку використовував Лю Бан; мається увазі, що напоказ робиться одне, а на ділі цим прикриваються справжні дії, прим.пер.). Створюється об'єкт пильного інтересу суспільства, розкручується сенсаційна подія. Для прикриття своїх справжніх намірів диявол навіть може не погребувати здійсненням терактів і створенням локальної війни. Народ захоплюють у полон за допомогою сучасної ідеології. Голоси тих, хто все ще дотримується традиційних уявлень, топлять в громадській більшості. За допомогою демагогії про різні темні сторони національної культури в людях культивують огиду до традицій. Молодь підбурюють виступати проти авторитету, зловживати «критичним мисленням», «творчим мисленням», докорінно перешкоджають і навіть остаточно відрізають молодь від засвоєння знань і мудрості традиційної культури.

Хитрий прийом 29. Створення банд

У комуністичних країнах після повного винищення традиційної культурної еліти диявол намагається перетворити тих, кого не може вбити, на «вовченят», готових не моргнувши оком вбивати людей. Він чекає відповідного моменту, щоб такі люди експортували революцію і заколоти в інші країни і регіони. Після того як КПК захопила владу в Китаї, вона використала життя одного покоління, щоб успішно виростити покоління «вовченят». У початковий період «Культурної революції» ці «вовченята» скоювали всілякі злочини: побиття, вандалізм, грабежі та підпали. Дівчата-підлітки вбивали викладачів і водночас не відчували ні найменшого каяття. У-мао-дан (армія інтернет-пропагандистів КПК, прим.пер.), яка зараз проявляє бурхливу активність у всіх соцмережах, з будь-якого приводу закликає до побиття і вбивств. «Вже краще нехай в материковому Китаї більше не росте трава, аби можна було забрати назад острови Сенкаку», «Вже краще нехай весь Китай всюди покриється могилами, аби вбити всіх японців до єдиного». Вони також є латентними вбивцями, яких зростила КПК. На Заході комуністичні партії прямо засвоїли досвід Французької революції і Паризької комуни. Як передових загонів у кожній революції і кожному заколоті використовувалося збіговисько бандитів, які ні про що не замислюються і не мають совісті і жалю.

Хитрий прийом 30. Прискорення зміни поколінь

Зміну поколінь прискорюють, все швидше виводячи з гри людей старшого покоління. Робиться так, щоб люди похилого віку знаходилися далеко від центру влади, який визначає суспільні тенденції. Цим способом прискорюється відхід людства від традицій. Безперервно знижується мінімальний вік, який дає право голосувати на виборах. У політиці й у всіх професіях підвищується питома вага молоді, внаслідок чого людей з традиційними поглядами і тверезим мисленням зміщують на периферію і навіть витісняють. В літературі і мистецтві, а також поп-культурі звеличуються смаки і цінності молоді. Людей заохочують гнатися за модою, відповідати сучасним трендам, інакше їх виведуть із гри. Прискорюється науково-технічне оновлення і прискорюється темп життя, до якого літнім людям неможливо пристосуватися; прискорюються міграція, перебудова і модернізація міст та ін. Змінюється вигляд колишніх міст і сіл, в результаті чого у літніх людей виникає відчуття відчуження. Для покоління людей середнього і молодого віку збільшується побутове навантаження, внаслідок чого у них не залишається сил проводити час зі своїми батьками і піклуватися про них. В результаті у людей похилого віку зростає почуття самотності і безпорадності.

Хитрий прийом 31. Фрагментація суспільства

У традиційному суспільстві люди допомагають і підтримують один одного. Коли виникають протиріччя, то в ролі інструменту гармонізації відносин між людьми виступає релігія, моральність, закон тощо. Завдяки цьому структура суспільства має велику стійкість. Диявол не зміг за короткий термін розколоти, деморалізувати і привести до краху таке гармонійне суспільство. Тому йому обов'язково потрібно було розколоти суспільство на дуже маленькі елементи. Найкраще було б, щоб кожна людина воювала одна проти одної, і ні у кого з них не було б ніяких спільних справ. Таким чином дияволу було б зручно знайти відповідний момент, щоб розгромити кожного ворога поодинці. Диявол усіма способами, використовуючи різні критерії, розколює суспільство на групи, які протистоять одна одній, а потім розпалює ненависть і боротьбу між кожною такою групою. Наприклад, підставою для розколу може стати класова, статева, расова, етнічна, конфесійна і т. п. суперечки. Розпалюється взаємний антагонізм між власниками і незаможними, панівним і «пригнобленим» класами, «прогресивними» і «відсталими» елементами, лібералами і консерваторами та ін. З іншого боку, повноваження держави безперервно розширюються. Таким чином у роздроблених та ізольованих одне від одного людей не буде можливості змагатися з тоталітарним урядом, контролюючим усі ресурси. Цілковито ясно, що фрагментація суспільства і централізація влади тоталітарного уряду — це дві сторони одного і того ж процесу.

6. Маскування і запобіжні заходи

Як злочинець, який під час вчинення злочину намагається стерти свої відбитки пальців, диявол теж усілякими способами намагається приховати себе. Його трюки вкрай вправні і досконалі.

Хитрий прийом 32. Введення в оману

Дрібне шахрайство часто відбувається таємно в темряві. Проте величезне, як небо, шахрайство диявола відбувається у всіх на очах і навіть виглядає, як «справедливе, логічне і законне». Пересічні громадяни не в змозі зрозуміти і навіть уявити собі, наскільки злісні і величезні ці задуми диявола. Тому навіть якщо хтось і стане розкривати їх, людям буде дуже важко зрозуміти і прийняти все це. Крім того, диявол ще умисно в різній формі відкриває частину своїх планів, змушуючи людей губитися в здогадах і перебувати в страху, посилюючи таким чином хаос.

Хитрий прийом 33. Обманні ходи

Під час «холодної війни» світ розділився на два ворогуючих між собою військово-політичні блоки. Хто б міг подумати, що дві практично повністю протилежні громадські системи будуть рухатися по шляху диявола, тільки в різних формах. На Заході всі ці видозмінені комуністи, соціалісти, фабіанці, ліберали, прогресисти і навіть ті, хто відкрито критикує СРСР або китайську модель, намагаються побудувати форми суспільства, які насправді не сильно відрізняються одна від одної. Інакше кажучи, диявол на Сході і на Заході, в комуністичному таборі й в вільному світі різними правдами і неправдами, обманними маневрами робить так, що обидві сторони допомагають одна одній і покривають одна одну.

Хитрий прийом 34. Демонізація опонентів

Диявол демонізуватиме тих, хто викриває його злочини, називаючи їх «змовниками», «екстремістами», «представниками вкрай правого крила», «представниками альтернативного правого крила», «расистами», «сексистами», «ксенофобами», «розпалювачами війни», «людьми, які провокують ненависть», «нацистами», «фашистами» тощо. Таким чином він намагається витіснити їх на узбіччя суспільства і науки, перетворити на «білих ворон», зробити так, щоб люди ставилися до них з презирством і намагалися триматися осторонь від них, щоб їх промови не знаходили підтримки і щоб саме їхнє існування ні на що не впливало. Ми тут не хочемо реабілітувати людей, яким дали всі ці назви, ми просто хочемо вказати на те, що наклеювання подібних ярликів з несхвальним змістом є улюбленим прийомом диявола.

Хитрий прийом 35. Відволікання уваги

Дияволи встановили свої плани щодо деяких націй, груп і окремих людей. Стимулюючи народ ненавидіти, побоюватися і проводити розслідування щодо цих націй, груп або окремих людей, диявол таким чином відводить їх увагу від себе самого.

Хитрий прийом 36. Контроль над більшістю

Незважаючи на те, що дияволи по максимуму використовують перераховані вище прийоми, все одно є люди, які помічають їх таємниці. Це дуже мудрі люди. Але дияволи вже взяли під свій контроль абсолютну більшість людей. Це і є та соціальна основа, за допомогою якої дияволи покривають себе. Ті деякі люди, які виявляють плани дияволів, стають ізгоями, і їхні заклики, не знаходячи відгуку, затихають.

* * *

Методи, за допомогою яких диявол знищує людей, дуже різноманітні і мінливі. Ці 36 підсупи — це всього лише частина цих методів. Вищеописані методи диявола вже виглядають досить страхітливо, але вони далеко не є всім арсеналом злісних диявольських прийомів. Люди завжди могли тільки недооцінювати підступність диявола і ніколи не були здатні переоцінити його. Щоб занадто не затягувати розповідь, ми лише в загальних словах розповіли про найбільш часто використовувану тактику диявола. Більш детально і з конкретними прикладами ми поступово розкриємо все в наступних розділах.

Попередня | Перейти до змісту | Наступна

Джерело: EpochTimes

Comments   

загрузка...