ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Австрія засуджує смертельний ракетний обстріл в Україні та викликає посла Росії

Велика Епоха
Українські рятувальники розбирають завали на місці російського удару, який влучив у магазин і кафе в селі Гроза, що за 30 кілометрів на захід від Куп'янська, 6 жовтня 2023 року. (AFP)

У п'ятницю Австрія викликала посла Росії у Відні на знак протесту проти смертоносного ракетного обстрілу на півночі України, про це повідомило в п'ятницю російське агентство ТАРС.

"Посла Росії у Відні щойно викликали через вчорашній жахливий ракетний обстріл села в Харківській області, який забрав десятки невинних життів", − заявило Міністерство закордонних справ Австрії.

У міністерстві додали, що "напади на цивільних осіб є військовим злочином. Винні мають бути притягнуті до відповідальності".

Міністр закордонних справ Болгарії Марія Габріел також засудила напад у своїй заяві, розміщеній у мережі X.

"Безжальна російська атака на цивільне населення села Гроза в Харківській області України є жахливим актом, який ми рішуче засуджуємо", − сказала вона.

Щонайменше 51 людина загинула в четвер в результаті того, що українські офіційні особи назвали російським ракетним ударом поблизу Куп'янська на сході України. Офіційні особи попередили, що кількість загиблих, ймовірно, зростатиме.