П'ятниця, Лип 30, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Сорока, яку врятувала сім'я, любить водні процедури і керує всіма домашніми вихованцями

Неділя, 20 червня 2021 року

Житель Самари Владислав Іотенко підібрав маленьке пташеня сороки на вулиці, коли то буквально звалилося йому на голову. Тепер дорослий птах відчуває себе господарем у його квартирі і керує всіма домашніми вихованцями.

Пташеня знайшли у 2018 році й назвали Вінч. Зараз він справжній красень.

«Ця потішна "звірюка" звалилася нам на голову у вигляді гнізда зі спиляного дерева. Пташеняті було від роду максимум 5-7 днів. Озброївшись Гуглом і терпінням, ми прийняли виклик з вигодовування даної особини».

Птах виріс і поводиться у квартирі як господар. Мало того що ранок Вінча починається о 4 годині. Сорока протягом дня не дає нікому розслабитися, працюючи весь день без перепочинку. Вінч ганяє собаку і кота Владислава, дозволяє собі все, що заборонено іншим вихованцям.

Згодом Владислав став публікувати на Ютуб-каналі ролики про витівки Вінча, що набирали сотні тисяч переглядів. Автор озвучував сороку за допомогою робоголоса, який описував її думки й емоції. Птах розповідає, як сіє страх, творить розбій і тероризує господарів і їхніх тварин.

З листопада 2019 Владислав почав публікувати відео в TikTok під ніком Влад CVP, і ролики швидко стали популярними. Глядачі з нетерпінням чекають виходу нової серії про життя Вінча.

«Це просто шедеврально! У цьому відео прекрасно все: концепція, операторська робота, режисура, сценарій, монтаж, і море іронії! Акторська робота взагалі без коментарів», — зазначив один з користувачів.

Дійсно шедеврально! Сороки воістину здатні круто змінити життя людини.

Comments   

загрузка...