ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Посол Кремля у Вашингтоні скаржиться, що ФБР "погрожує та заманює" російських дипломатів у США

Велика Епоха
Посольство Росії у Вашингтоні, округ Колумбія, США. (Wikipedia.org)

Посол Росії у Вашингтоні Анатолій Антонов стверджує, що російським дипломатам у столиці США "погрожують насильством, а американські спецслужби намагаються зв'язатися з ними", повідомляє NDTV.

Антонов заявив російському телебаченню, що після вторгнення Росії в Україну 24 лютого особисті зустрічі з офіційними особами США припинилися.

"[Посольство - ред.] схоже на обложену фортецю. По суті, наше посольство працює у ворожому оточенні... Співробітники посольства отримують погрози, зокрема погрози фізичної розправи", — цитує його слова ТАРС.

Російський дипломат навіть стверджує, що "агенти американських спецслужб тиняються біля російського посольства, роздаючи номери телефонів ЦРУ та ФБР, за якими можна зателефонувати, щоб встановити контакт".

ЦРУ, ФБР, Управління директора національної розвідки та Державний департамент США не одразу відповіли на повідомлення з проханням прокоментувати заяви Антонова.

Росія та США, як повідомляється, вступили в суперечку про розміри та роботу своїх дипломатичних представництв задовго до того, як Росія вдерлася в Україну.

Москва вислала низку американських дипломатів у березні після того, як Вашингтон заявив, що висилає 12 російських дипломатів з місії ООН у Нью-Йорку.