ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китайські хакери використовують OpenAI: Microsoft (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Іноземні хакерські організації процвітають на базі американських технологій. Компанія Microsoft виявила, що кібершпигуни за підтримки влади різних країн розвиваються за допомогою її платформи Open AI. Серед головних гравців – Китай, Росія, Північна Корея та Іран.

За словами співробітника відділу кібербезпеки Open AI – це один з перших випадків, коли технологічна компанія відкрито обговорює потенційну небезпеку потрапляння своїх розробок до рук іноземних гравців.

Microsoft припускає, що іноземні хакерські угруповання нарощують свої можливості за допомогою штучного інтелекту. Зокрема, повідомляється про дві кібероперації, пов'язані з Китаєм. Одна з них дістала кодову назву «Вугільний тайфун», а інша – «Лососевий тайфун».

Microsoft стверджує, що ці організації використовували програму мовної моделі для різних цілей: від перекладу документів до шкідливих програм.

Частково операції також спрямовані на американські технологічні компанії та урядові установи.

Слід зазначити, що компанія Microsoft тісно співпрацює з Open AI.

З моменту створення Chat GPT експерти й офіційні особи США попереджали, що технологію можуть використовувати американські супротивники як зброю.

Microsoft заявила, що відключила облікові записи всіх виявлених хакерів.

Водночас вона додала, що поява таких відкритих систем, як Chat GPT, значно ускладнила відстеження хакерів.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube