ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пекін засуджує пропоновані ЄС торгові обмеження щодо китайських фірм (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Пекін стурбований через нову торгову пропозицію Європейського союзу. Якщо її ухвалять, то торгові обмеження щодо китайських компаній посиляться.

Влада Китаю обіцяє вжити заходів у відповідь. План забороняє європейським компаніям вести торговельні відносини з двадцятьма фірмами, зокрема трьома китайськими та однією індійською. Так, ЄС намагається обмежити доступ Росії до санкційних товарів, які вона використовує, щоб вести війну в Україні.

Останніми місяцями між Європою та Китаєм наростає напруженість. Євросоюз почав розслідування щодо того, що до блоку ринув потік дешевих китайських електромобілів. А Пекін у відповідь почав антидемпінгове розслідування щодо алкогольних напоїв із ЄС.

Також Нідерланди уклали угоду зі США щодо обмеження постачань до Китаю чутливого обладнання для виробництва мікросхем.

Повернімося до нової пропозиції ЄС. Якщо країни-члени її ухвалять, то це будуть перші санкції ЄС щодо китайських та індійських компаній з початку війни в Україні.

Торік аналогічну пропозицію щодо китайських компаній відклали через протидію з боку деяких країн-членів ЄС та запевнень Пекіна не підтримувати війну Росії в Україні.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube