ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китай намагається залякати Тайвань новорічним шоу (ВІДЕО)

Велика Епоха
(STR/AFP via Getty Images)

Під час святкування китайського нового року, яке транслювали китайські комуністичні державні ЗМІ, CCTV, збройні сили влаштували шокуючу демонстрацію, під час якої демонстрували вогнепальну зброю та співали військові гімни. Критики стверджують, що це було абсолютно недоречно і не відповідало святковому духу Нового року за місячним календарем. Вони вважають, що ця вистава чітко викриває природу Комуністичної партії Китаю (КПК).

У щорічному естрадному шоу CCTV, яке транслювалося напередодні Нового року за місячним календарем, 9 лютого, солдати в касках, камуфляжному одязі, з гвинтівками на руках виходили на сцену, виконували військові вправи і співали військові гімни. На сцені також демонструвалися зображення сучасних винищувачів, танків і підводних човнів, імітувалися висадка десанту на берег і запуск ракет.

Згідно з програмним текстом, окрім культурно-мистецьких військ, у виставі також брала участь бронетанкова бригада 66477, що входить до складу Пекінського гарнізону.

Гала-вечір фестивалю CCTV постійно включає в себе елементи, пов'язані з військовими, зазвичай демонструючи культурні та мистецькі колективи, з періодичною участю почесної варти армії, військово-повітряних і військово-морських сил, а також Китайського корпусу астронавтів. Проте присутність на сцені озброєних бойових підрозділів була безпрецедентною.

Френк Тянь Сі, професор кафедри Школи бізнесу Ейкена Університету Південної Кароліни, сказав, що програма була "досить своєрідною", з присутністю військових демонстрацій і збройних виступів на глибоко спокійному і урочистому святі, присвяченому возз'єднанню сім'ї. Він вважає, що це виховує у дітей почуття відповідальності за свої вчинки.

Він вважає, що це не лише вселяє страх як серед китайського населення, так і серед політичних супротивників всередині КПК, але й надсилає сигнал Сполученим Штатам і Тайваню про готовність до негайного військового втручання, демонструючи більш грізну позицію.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube