ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Іспанії мисливець прийняв велосипедиста за дикого кабана і вистрілив у нього, серйозно поранивши

Велика Епоха
(PHILIPPE HUGUEN/AFP через Getty Images)

У неділю, 11 лютого, велосипедист був серйозно поранений мисливцем, який прийняв його за дикого кабана. Інцидент стався у провінції Жирона, Іспанія.

Близько 10-ї години ранку в неділю 54-річний велосипедист заїхав до лісу в муніципалітеті Фораллак, Каталонія, в той час, як мисливці вийшли на полювання. Але він не хотів повертатися назад, бо проводив розвідку для майбутньої гонки на гірських велосипедах. Так і стався нещасний випадок. 52-річний мисливець застрелив велосипедиста, повідомляє Cadena Ser.

Розпочато розслідування за фактом недбалості

Постраждалий перебував у критичному стані, коли його доставили вертольотом до лікарні Жозепа Труета в Жироні. Він отримав серйозні травми черевної порожнини.

Розпочато розслідування за фактом недбалості. Тест на алкоголь у мисливця негативний. Його зброю вилучила каталонська поліція.

Згідно з попередніми висновками, мисливець був за 36 метрів від своєї цілі, коли вистрілив у неї. Місцевість, де стався нещасний випадок, була густо лісистою, з великою кількістю пішохідних доріжок. Полювання, яке відбувалося на приватній території, було позначене відповідними знаками.

Мисливці попросили велосипедиста покинути територію.

Як повідомляє Diari de Girona, згідно з пресрелізом Каталонської мисливської федерації, мисливці самі поінформували велосипедиста про те, що він в'їжджає на територію полювання. Тому мисливці порадили велосипедисту повернути назад, чого він не зробив.

Cadena Ser підкреслює, що, згідно з джерелами, близькими до велосипедиста, він мав великий досвід гірських перегонів. Він проводив підготовчу розвідку до гонки на гірських велосипедах, яка мала відбутися 17 березня.