ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

6 монахинь були викрадені на Гаїті під час поїздки на автобусі

Велика Епоха
(AP Photo/Odelyn Joseph)

Шість монахинь були викрадені в п'ятницю на Гаїті, коли вони їхали в автобусі через столицю, згідно з повідомленням релігійних лідерів, пише AP News.

Монахинь супроводжувала невизначена кількість невідомих людей в автобусі, які також були викрадені, йдеться в заяві Гаїтянської конференції релігійних діячів. У заяві сказано, що монахині належать до Згромадження сестер святої Анни.

Згромадження не відповіло на повідомлення з проханням про коментар. Не відразу стало відомо, хто несе відповідальність за п'ятничні викрадення, хоча банди, які контролюють приблизно 80% Порт-о-Пренса, звинувачують у тисячах викрадень.

На конференції говорилося, що на Гаїті відбувається занадто багато викрадень, які наповнюють душі людей "смутком і страхом".

Минулого року, згідно зі статистикою ООН, було викрадено близько 3 000 осіб.

Монахині є останніми гучними жертвами викрадень на Гаїті. Наприкінці листопада в Порт-о-Пренсі був викрадений відомий гаїтянський доктор Дуглас Папе. За повідомленнями місцевих ЗМІ, його досі не звільнили, незважаючи на численні викупи.

У жовтні 2021 року 17 членів американської релігійної організації були викрадені, а згодом звільнені, деякі з них після двох місяців у полоні.