ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В США ковбой за допомогою ласо зловив корову на трасі (ВІДЕО)

Велика Епоха
Ковбой переслідує корову на трасі I75 у США (скриншот відео поліції штату Мічиган)

Сцена, гідна хорошого вестерну. У соціальних мережах широко поширюються незвичайні знімки вершника, який переслідує корову на трасі I-75 в окрузі Окленд.

У неділю, 21 травня, корова втекла з ферми в штаті Мічиган, на північному сході США. Ковбой їхав на коні по шосе посеред потоку машин і намагався накинути на корову ласо. Обійшлося без нещасних випадків, хоча ситуація була дуже ризикованою.

Погоня на автостраді

Минулої неділі поліція зіткнулася з дуже делікатною ситуацією. Корова, яка щойно втекла з ферми, застрягла в гравійному кар'єрі біля траси I-75, повідомляє Le Parisien. Побоюючись, що тварина може спричинити аварію, вони покликали на допомогу ковбоя, щоб він зміг її витягти.

На кадрах, знятих відеореєстратором одного з автомобілів поліції штату Мічиган, видно, як корова мчить по шосе. Ковбой, крутячи над її головою ласо, переслідує її в шаленій гонитві. Нарешті йому вдається її зловити.

Поліція була змушена перекрити смуги руху "з міркувань безпеки"

Попри те, що операція була надзвичайно небезпечною, вона не спричинила жодної аварії, але дещо налякала водіїв. "Це був стрес, але все закінчилося добре", — написав у Facebook Рікі Літлджон, ковбой, який зловив корову.

У Твіттері поліція Мічигану повідомила, що "закрила північну і південну смуги I-75 з міркувань безпеки". "Худобі не було пред'явлено звинувачень, і вона повернулася на пасовище з історією, яку можна розповісти всій іншій худобі", — пожартували в поліції.

"Ми цим заробляємо на життя, тому, будь ласка, телефонуйте нам, якщо вам потрібно відловити корів або перевезти худобу", — також повідомив у соцмережі герой цієї пригоди.