ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Данія обіцяє Україні військову допомогу в розмірі 250 млн доларів

Велика Епоха
Данія обіцяє Україні військову допомогу в розмірі 250 млн доларів

У вівторок Данія оголосила про надання військової допомоги Україні на суму 1,7 мільярда крон (250 мільйонів доларів США) "для підтримки майбутнього українського наступу", повідомило міністерство оборони країни.

До пакета допомоги увійшли машини розмінування, боєприпаси та фінансова підтримка для закупівлі засобів протиповітряної оборони, йдеться у заяві Міністерства оборони Данії.

"Обладнання, що входить до пакета допомоги, має важливе значення для того, щоб прокласти шлях українським танкам і механізованій піхоті на передовій", — цитується в заяві виконуючий обов'язки міністра оборони Троельс Лунд Поульсен.

"Новий пакет військових пожертв є найбільшим на сьогодні, в результаті чого загальна підтримка Данії становить майже 11 мільярдів крон", — заявив міністр закордонних справ Данії Ларс Локке Расмуссен.

У січні Данія пообіцяла надати Україні 19 гаубиць "Цезар" французького виробництва, деякі з яких ще знаходяться на стадії замовлення, а в квітні оголосила, що разом з Нідерландами купує 14 танків Leopard 2 для передачі Україні.