П'ятниця, Тра 27, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Прем'єр Великобританії Джонсон оголосив про відміну COVID-паспортів та вимоги носити маски

Четвер, 20 січня 2022 року
Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон. (Justin Tallis/AFP via Getty Images)

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон оголосив у середу, що в Англії будуть зняті обмеження, у тому числі пропуски COVID-19, вимоги носити маски та обмеження роботи вдома.

Джонсон також припустив, що правила самоізоляції також можуть бути скасовані наприкінці березня, оскільки пандемія стає ендемічною.

Набирає чинності негайно, уряд Великобританії більше не просить людей працювати з дому.

Мандат на пропуск COVID для нічних клубів та великих заходів не буде продовжено, коли він закінчиться 26 січня.

Також з 27 січня носіння масок у приміщенні більше не буде обов'язковим ніде в Англії.

Вимога до учнів середніх шкіл носити маски під час занять та у громадських місцях буде скасована 20 січня. Очікується, що Міністерство освіти незабаром оновить свої національні рекомендації.

Міністр охорони здоров'я Саджід Джаджід також оголосить про плани щодо ослаблення обмежень на відвідування будинків для літніх людей найближчими днями.

Після заяви Джонсона про маски в Палаті громад пролунали бурхливі оплески законодавців.На прохання скасувати правила тестування для вакцинованих мандрівників, які прямують до Великобританії, Джонсон сказав, що уряд переглядає порядок тестування під час поїздок і що оголошення можна очікувати найближчими днями.

Але він відмовився переглянути мандат на вакцинацію передових медичних працівників, наполягаючи на тому, що є очевидні докази того, що медичні працівники повинні проходити вакцинацію.

Уряди Шотландії та Уельсу також оголосили про скасування обмежень, але обов'язкове носіння масок у приміщеннях і пропуски COVID залишаться в силі.

За матеріалами The Epoch Times USA