ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Едді Мерфі та Бен Стіллер покажуть, як обікрасти хмарочос

Велика Епоха
Кримінальна комедія «Як обікрасти хмарочос» режисера Бретта Ретнер (Brett Ratner) вийде на великий екрана 24 листопада 2011 року. Старожили голлівудського комедійного жанру Бен Стіллер (Ben Stiller) та Едді Мерфі (Eddie Murphy) грають головні ролі в картині й обіцяють не дати заснути при перегляді.

Кадр із фільму «Як обікрасти хмарочос»
Кадр із фільму «Як обікрасти хмарочос»
Уся влада народу, і гроші теж! — гасло фільму.

Дії фільму відбуваються в Нью-Йорку. Керуючий житловим елітним будинком Джош Ковач (Бен Стіллер) з усім обслуговуючим персоналом ошукані найбагатшим мешканцем — фінансистом Артуром Шо (Алан Алда). Співробітники хмарочоса довірили Артуру управляти їхнім пенсійним фондом, за що і поплатилися власними коштами. Джош дізнається про це після того, як агенти ФБР заарештовують фінансиста і садять під домашній арешт у його пентхаусі.

Коли один зі співробітників після інциденту спробував заподіяти собі смерть, погляди Джоша змінюються по відношенню до Артура. Він виходить з себе... і його звільняють.

Джош вирішує разом із своїми обманутими друзями обікрасти Артура, але одним їм не впоратися. Вони звертаються до давнього знайомого Джоша — Слая (Едді Мерфі), який спеціалізується на цій справі.