• Мультфільм «Монстр у Парижі» — сьогодні на великому екрані

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Вівторок, 3 січня 2012 року
Сьогодні великі екрани нашої країни покажуть французький мультфільм у 3D «Монстр у Парижі» режисера Бібо Бержерона і продюсера Люка Бессона. Актриса Ванесса Параді озвучує головну героїню — співачку кабаре Люсіль.

Бюджет 3D-анімаційного фільму становить € 25 млн.

Події розвиваються у 1910 році в Парижі. Саме цього року річка Сена розлилася до такої міри, що затопила все місто.

Двоє друзів — сором'язливий кіномеханік Еміль і «геніальний» винахідник Рауль «накоїли справ», підірвавши оранжерею в ботанічному саду ексцентричного вченого. Їм, звичайно, вдалося вийти «сухими» з цієї ситуації, але Еміль переконаний, що бачив монстра і вважає, що це вони його створили.

Водночас прекрасна співачка кабаре Люсіль шукає музиканта собі в кабаре і безуспішно відбивається від нав'язливого шанувальника — префекта поліції. Випадковість знайомить Люсіль з Монстром, який виявився прекрасним музикантом і співаком. Усе добре, от тільки префекту кортить заарештувати Монстра. Тому Рауль, Еміль, Люсіль і ексцентричний учений зі своєю мавпою об'єднуються для порятунку талановитого Монстра...

Творці картини обіцяють нам блискучий анімаційний екшн, з присутністю романтики, комедії і незабутніх музичних номерів для всієї родини.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...