• «Повстання планети мавп» застерігає людство

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Четвер, 11 серпня 2011 року

Американська науково-фантастична картина «Повстання планети мавп» знята на основі фільму «Планета мавп» 1963 року.

Усе почалося з благородної ідеї доктора Вілла Родмана (Джеймс Франко) — врятувати людство і свого батька від хвороби Альцгеймера за допомогою генетично модифікованих ретровірусів, які тестували на шимпанзе. З часом вірус мутує, наділяючи приматів людським інтелектом. Але програму закривають, і доктор Вілл забирає до себе додому дитинча шимпанзе на прізвисько Цезар, який народився під час проведення досліджень й успадкував високий інтелект матері.

Одного разу проявив юнацьку агресію, Цезаря віддають у притулок для мавп. Він відчуває, що його зрадили, спочатку даючи притулок, а згодом кинувши. Усвідомивши своє пригноблене становище, Цезар піднімає повстання. І тепер подивимося, хто буде правити світом?

Картина чудово показує, що може трапитися з людством, яке так любить генну інженерію і досліди.

Режисер Руперт Уайатт в одному з інтерв'ю, сказав, що сюжет «Повстання планети мавп» слід розглядати не як продовження попередніх фільмів, а як оригінальну історію. У планах режисера зняти продовження картини про війну людей з мавпами.

На відміну від усіх попередніх фільмів про мавп, де примати були акторами у гримі, мавпи Руперта Уайата створені за допомогою цифрової технології Weta Digital з використанням «захоплення руху».Сайт-критик Rotten Tomatoes дав позитивні відгуки про фільм, виділяючи вражаючі спецефекти і гру акторів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...