• Нова екранізація роману «Джейн Ейр» спробує нас здивувати

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Середа, 31 серпня 2011 року

Чергова екранізація роману Шарлотти Бронте «Джейн Ейр» спробує нас здивувати, вийшовши на широкий екран 1 вересня 2011 року.

Британську романтичну драму зняв режисер Кері Фукунага (Cary Fukunaga), запросивши на головні ролі Міа Васіковську (Mia Wasikowska) і Майкла Фассбіндера (Michael Fassbender).

Не менше 18 художніх фільмів, не говорячи про сіквели, мюзикли і серіали, по мотивах цього роману були представлені глядачам з 1910 року, ще за часів німого кіно. Маючи таку кількість адаптацій, режисер зробив ставку на гру акторів, сучасну графіку й унікальні елементи, щоб гідно представити видатний роман, написаний ще у 1847 році. Кіноверсія роману здобула позитивні відгуки американських критиків (9/10) й аудиторії (8/10), подивимося, чи сподобається нашому глядачеві?

Кінотеатри Сполучених Штатах 11 березня вже показали картину, а Великобританія представить екранізацію книги своєї співвітчизниці 9 вересня 2011 року.

Синопсис

Після похмурого дитинства Джейн Ейр виходить у світ, ставши гувернанткою. Вона щасливо живе у своїй новій ролі, й навіть суворий характер господаря Торнфільд Холла містера Рочестера не згущує фарби життя. Навпаки, Джейн вбачає у своєму господареві прекрасного співрозмовника й гідну людину, яка багато що побачила у своєму житті. Між ними зав'язується міцна дружба, яка з часом переростає у кохання. Ось воно — щастя за крок. Але страшна таємниця, яку зберігає містер Рочестер, може стати непереборною перешкодою для закоханих.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...