• Всесвітній Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів покажуть в Україні

  • Антон Лунін | Велика Епоха
    П'ятниця, 23 вересня 2011 року

Починаючи з сьогоднішнього дня в кінотеатрах великих міст України, так само як і в більш ніж 200 містах на 6 континентах світу, пройде показ 10 фільмів-фіналістів Манхеттенського фестивалю. Після їх перегляду кожен глядач відзначить в отриманій до початку сеансу картці кращу, на його думку, картину.

Показ короткометражних фільмів кінофестивалю буде тривати протягом тижня від поточного дня. На отримання режисерами призових місць зможуть вплинути тільки глядацькі симпатії. Після підрахунку голосів імена призерів фестивалю будуть оголошені 2 жовтня.

Серед 10 картин конкурсної програми найкоротша триває 8 хвилин, а найдовша — 18. Сюжети фільмів охоплюють найрізноманітніші теми: від безуспішного пограбування банку до молодої дівчини, яка вирішує зустрітися за чашечкою кави з дружиною її коханця.

Перший Манхеттенський фестиваль відбувся в 1998 році на Маллбері-стріт у Нью-Йорку. На кузові вантажної машини був змонтований екран, з якого перехожі мали можливість дивитися фільми. До 2010 року аудиторія перегляду короткометражних фільмів у рамках цього конкурсу збільшилася до 6 континентів, і Манхеттенський фестиваль став першим всесвітнім кінофестивалем. Проходить він щороку в середині вересня.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...