• «Той, хто пройшов крізь вогонь» - прем’єра українського повнометражного фільму

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Понеділок, 19 вересня 2011 року

21 вересня о 18.45 у Києві на Софіївській площі просто неба пройде прем’єра сучасного повнометражного фільму «Той, хто пройшов крізь вогонь» Михайла Іллєнка.

На ІІІ Київському міжнародному кінофестивалі фільм нашого земляка змагатиметься із 7 повнометражними картинами з різних країн світу.

Не лише герой фільму пройшов крізь вогонь, самій картині довелося важко: через нестачу коштів її знімали чотири роки. В основному вони проходили  у місті Камянець-Подільському, а також в Аргентині. Закінчилися у лютому цього року. Бюджет фільму складає понад шістнадцять мільйонів гривень, де більшу частину виділила держава.

Сюжет складає реальна історія українського пілота Івана Даценко, який став вождем племені ірокезів. Головному герою фільму довелося пройти вогонь Другої Світової війни, полон німців, арешт НКВД, заслання до ГУЛАГУ, втечу до Канади. Саме в Канаді він і став вождем  – Тойхтопройшовкрізьвогонь. Це індіанське ім’я дане йому у племені.

Жанр фільму – пригодницька романтична комедія.

На широкий екран фільм вийде у січні наступного року.

Поспішайте отримати запрошення на справжній повнометражний український фільм на офіційній сторінці у Фейсбуці: facebook.com/FIRECROSSER.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...