• Прем'єра «Дерево життя» розповість про сенс буття

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    П'ятниця, 20 травня 2011 року

Американський фільм-драма «Дерево життя» з науково-фантастичними елементами і сюрреалізмом вийде на широкий кіноекран 26 травня 2011 року.

Перша офіційна згадка й опис фільму вийшли 21 вересня 2008 року в формі тематичного резюме, назвавши картину «розповідь про подорож техаського хлопчика від дитячої чистоти до розчарувань дорослого життя, який став "втраченою душею у сучасному світі", а також про його намагання знову знайти сенс у житті».

Дія фільму відбувається в 50-х роках. Офіційний синопсис був випущений у 2010 році:

Ми простежимо за життям одинадцятирічного американського хлопчика Джека, зі звичайної американської сім'ї з трьома дітьми. Спочатку дитині все здається чудовим. Він бачить так само, як і його мати — очима душі. Мама вчить його йти шляхом любові та милосердя, тоді як батько намагається навчити сина йти по життю, думаючи в першу чергу про себе. Кожен з батьків доводить свою правоту. Фарби світу темніють, коли з'являється біль, страждання й смерть. Колись чудовий світ перетворюється на лабіринт.

«Дерево життя» — амбітний фільм, де режисер Терренс Малік показав свій погляд на сенс життя. Красиві актори, серйозна тема, відсутність інтриги у двогодинний картині — не мало для перегляду?
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...