• Реальна сталь: мікс із «Роккі» і «Трансформерів»

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Четвер, 6 жовтня 2011 року
Сьогодні на широкий екран вийде американський науково-фантастичний бойовик «Реальна сталь». Фільм заснований на розповіді письменника і сценариста Річарда Метісона «Сталь», уперше опублікованій у журналі «Фантазія і наукова фантастика» в 1956 році.

Реальна сталь

Режисер і продюсер картини Шон Леві, відомий нам за фільмами «Божевільне побачення», «Ніч у музеї» і «Рожева пантера», створив фантастичний бойовик, де на ринг виходять роботи для забави людства. У цьому йому допомогли такі метри кіноіндустрії, як Стівен Спілберг і Роберт Земекіс, які стали виконавчими продюсерами нової картини.

Зйомки фільму почалися в червні 2010 року і завершилися 15 жовтня. Для сцен з поєдинками роботів були використані ті ж технології, що й для фільму «Аватар». Це суміш фільмів «Роккі» і «Трансформери», до якої додалися складні стосунки батька й сина.

У головних ролях: Х'ю Джекман, Дакота Гойо, Еванджелін Ліллі, Ентоні Макі, Кевін Дюран, Хоуп Девіс.

Інформація про фільм:

У майбутньому бокс, де люди калічать один одного, опиниться під забороною. Але ця заборона не діє на роботів, тому з'являється новий вид «спорту» – робобокс.

Ось чому головний герой Чарлі Кентон (Х'ю Джекман), колишній боксер, втратив надію стати чемпіоном з боксу. Він стає дрібним промоутером у робобоксі, заробляючи гроші на збірці низькопробних роботів з металобрухту.

Усе міняється, коли Чарлі дізнається, що у нього є 11-річний син Макс. Мати хлопчика, колишня дівчина Чарлі, померла і тепер турбота про сина лягла на його плечі.

Макс також любить бокс між роботами. І коли батько з сином натрапили на старого спаринг-робота на звалищі, Макс просить відреставрувати його і вивести на новий вищий рівень у робобоксі. Тепер «Старий шматок брухту» треба полагодити і підготувати до чемпіонату.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...