• Перекус на роботі: 8 правильних обідніх звичок

  • Середа, 1 серпня 2018 року

Чимало людей змушені брати їжу із собою на роботу. Мінус упакованої їжі для перекусу (бутербродів, печива та ін.) у тому, що вона продукує дуже багато сміття. Правильні обідні звички — це турбота не тільки про своє здоров'я, але і про благополуччя планети.

Американський актор Орсон Уеллс сказав: «Не питай, що ти можеш зробити для своєї країни. Запитай, що на обід».

1. Зменшіть кількість м'яса

Спробуйте замінювати м'ясні делікатеси вегетаріанським сендвічем принаймні пару разів на тиждень. Екологічні переваги дієти, до складу якої не входить м'ясо, вже досить добре вивчені. Замість м'яса у сендвіч можна покласти різноманітні смачні сири та овочі.

2. Залишки теж згодяться

Придумувати новий екологічно чистий обід кожного дня досить складно, тому спробуйте приготувати його із залишків. Зробіть подвійну порцію вегетаріанського чилі або лазаньї з овочами. Наступного дня просто покладіть залишки порції в багаторазовий контейнер, а також додайте трохи фруктів у якості закуски.

3. Вибирайте контейнери багаторазового використання

Не використовуйте паперові та пластикові пакети, замість них спробуйте багаторазові ємності для сніданку. Вибирайте посуд зі зручними кришками та з якісних інертних матеріалів.

Використовуйте багаторазові пляшки, у які можна наливати холодний чай, сік та ін. Вибирайте тару з безпечного виду пластику, а ще краще — зі скла, металу й подібних перевірених часом матеріалів.

4. Замовляючи їжу, не забувайте про довкілля

Їжа із собою — це зручно та смачно, але не завжди екологічно доцільно. Однак немає необхідності повністю уникати улюблених кафе, особливо якщо їжа в них відповідає вашим смаковим уподобанням. Під час оформлення замовлення скажіть, що вам не потрібні пластикові вилки та одноразові пакетики із приправами або кетчупом, і відмовтеся від серветок. Зберігайте на своєму робочому місці невелику кількість необхідних столових приборів і тканинну серветку.

5. Знайдіть місце, де можна спокійно пообідати

Багато людей пропускають обід або, що ще гірше, їдять перед комп'ютером, прокручуючи непрочитані електронні листи та заїдаючи чіпсами з пакету. Подбайте про своє здоров'я: створюйте обставини, за яких ви зможете бути свідомими щодо вибору їжі.

Вийдіть на вулицю під час обідньої перерви та знайдіть лавку або інше місце, де можна спокійно пообідати. Приділіть час, щоб розслабитися, прогулятися або почитати.

Читайте далі:

Покупки без пластикових пакетів: 5 простих ідей

Як обідають школярі в Японії: програма здорового харчування, до якої привчають із дитинства

Що штучні підсолоджувачі роблять із вашим здоров'ям

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...