Неділя, Вер 20, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Новобудови в Києві: вікно у нове життя

Середа, 20 травня 2020 року

Купівля житла завжди була хвилюючою і відповідальною справою. На сучасному ринку нерухомості більшість покупців вважають за краще купувати квартири переважно в нових будинках. Будівельні компанії практикують забудовування цілих житлових комплексів зі своєю сучасною інфраструктурою, обладнаними місцями відпочинку для дітей і дорослих, парковками для автомобілів.

Купівля житла

Особливості вибору столичної нерухомості

На сторінці «новобудови в Києві» зібрані кращі будівельні майданчики, на яких зводять сучасні житлові комплекси з географічним положенням столичний регіон. Забудовники пропонують вигідні умови для придбання первинного житла. І на сьогоднішній день тут справді є на що подивитися – це проекти будинків і житлових комплексів в європейському стилі, один цікавіше іншого. Представлені одно-, дво- і трикімнатні квартири сучасного планування – під найвибагливіші вимоги і неординарні смаки будь-якої сім'ї. Особливо новобудови підійдуть парам, які тільки починають спільний життєвий шлях. Входячи в зрілий вік, облаштовуючи самостійне життя, молода сім'я прагне придбати окрему і бажано нову квартиру, щоб створити свій власний маленький світ – з особливим мікрокліматом і цікавими звичаями, зручним розпорядком дня і оригінальними звичками, сімейними традиціями і обов'язками.

новобудова

Чому київські новобудови – краща інвестиція?

В каталозі є сучасні будинки різних архітектурних стилів, які гармонійно вписуються в атмосферу міста і своєю присутністю лише прикрашають столицю. Це і яскраві висотки, створені в кращих трендах великого мегаполісу, і симпатичні багатоповерхівки класичного оформлення – для тих, хто дотримується консервативних принципів. Покупка новобудови в Києві – це завжди вигідно, тому що:

  • возведення будівель ведеться за новими сучасними технологіями із застосуванням інноваційних матеріалів;
  • планування квартир професійно продумане та відповідає най прискіпливішим вимогам;
  • завжди є можливість вибору – можна придбати, як «голі стіни», так і варіант «все включено», при якому новоселам не доведеться з перших місяців робити капітальний ремонт, встановлювати лічильники, міняти столярку чи замовляти пластикові вікна.
  • зручне розташування житлових комплексів в залежності від побажань клієнта. Наприклад, в безпосередній близькості від транспортної розв'язки, поруч зі школою чи дитячим садочком, супермаркетами і бутіками, перукарнями і банками тошо.
  • обов’язкова наявність місця для відпочинку або медичного закладу – всіх необхідних благ сучасної цивілізації для комфортного життя. Більшість забудовників забезпечують свої проекти новими телекомунікаційними системами з мережею домофонів, вуличним відеоспостереженням, контролем доступу та протипожежної безпеки.

Всі ці позитивні моменти житлового комплексу роблять його затребуваним і цікавим для людей, які хочуть поліпшити свої житлові умови.

купити квартиру

Як купити квартиру правильно?

Будівельні компанії пропонують покупцям довгострокові програми розстрочки на покупку житла. В багатьох випадках можна продати стару квартиру в рахунок покупки київської новобудови. Також є можливість оформити договір на придбання квартири з відмінним ремонтом з гарантією якості виконаних робіт. Вам залишається лише вибрати житловий комплекс, який сподобався найбільше, і визначитися з площею домівки своєї мрії.

Comments   

загрузка...