Вівторок, Січ 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Новітні технології і магії, або чим допоможе салон краси

Субота, 28 листопада 2020 року

Молодість і краса завжди в тренді. Підтримувати тонус шкіри й боротися із запаленнями та зморшками в домашніх умовах непросто, недешево та й абсолютно непередбачувано. Як часто після домашнього видалення крихітного прищика запалюється півобличчя, а після полуничної маски виникає жахлива алергія. Реклама чудодійних кремів і біодобавок розрахована на масового споживача і не враховує особливостей вашого організму, віку і способу життя.

салон краси

Не експериментуйте на собі й не ризикуйте своєю красою. Практично будь-яка ваша проблема вже має рішення — часом дуже швидке і зовсім недороге. Зверніться до професіоналів — і ваше віддзеркалення неодмінно порадує і вас, і ваших близьких.

Клініка “Genesis”

Майстри краси

Технології та наукові розробки 21 століття дозволили виявити причини головних проблем зі шкірою і виробити клінічно доведені методи боротьби з недосконалостями і процесами старіння шкіри. Клініка “Genesis” — це не тільки висококваліфіковані фахівці, які пройшли навчання і постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень, а й понад 50 одиниць новітнього обладнання.

Фахівці клініки постійно вдосконалюються, щоб клієнти залишалися задоволені і мали бажання повернутися.

Апаратна косметологія

На допомогу професійним косметологам великими світовими концернами розроблено спеціальне обладнання. Послуги апаратної косметології засновані на підсумках багаторічних наукових досліджень складних фізичних і біохімічних процесів. Застосування вакууму, ультразвуку, електрохвильових коливань, алмазних скраберів та інших складних технологічних новинок дозволяє максимально делікатно й ефективно очистити шкіру, зменшити пори, підвищити тонус шкіри і навіть схуднути.

Апаратний ліфтинг допоможе без операцій прибрати рубці, шрами й зморшки. Лімфодренаж і пресотерапія з успіхом перемагають набряки й целюліт. За кілька сеансів кавітації реально зменшити обсяги тіла на кілька сантиметрів і розщепити жир в найпроблемніших зонах.

Ін'єкційна косметологія

Сьогодні уколи краси доступні не тільки голлівудським зіркам, а й звичайним жінкам. Косметологи на основі детальної діагностики стану вашої шкіри вироблять вашу індивідуальну програму оздоровчих і доглядових процедур:

  • мікроін'єкції філерів і вітамінних коктейлів стимулюють оздоровчі й омолоджуючі процеси;
  • плазмоліфтінг сприяє посиленню виробітку організмом власних еластину і колагену;
  • біоревиталізація активізує вироблення гіалуронової кислоти і природне зволоження шкіри;
  • контурна пластика допомагає скорегувати асиметрію, сформувати чіткий овал обличчя і губ — без складних і болючих операцій і тривалого реабілітаційного періоду.

Наукові досягнення індустрії краси доступні кожному. Наші майстри відмінно володіють сучасними техніками і розбираються в новітніх лабораторних розробках.

Comments   

загрузка...