• Безсоння: дрімота та гомеопатичне лікування

  • Понеділок, 1 жовтня 2012 року

Дрімота, яка зазвичай засмучує при безсонні, може бути надзвичайно цілющою, якщо вона регулярно планується і зводиться до єдиної, короткої «влади дрімоти» протягом полудня.

Період дрімоти не повинен перевищувати 20 хвилин, навіть якщо стан сну за цей час не досягнутий. Періоди дрімоти повинні бути запланованою частиною розпорядку дня, краще за все після обіду або рано днем. Перерви з дрімотою можуть бути надзвичайно освіжаючими, вони підвищують розторопність, покращуючи якість виконання роботи і піднімаючи енергію без перебудови циркадного ритму або порушення звичної моделі нічного сну.

Процес дрімоти також надає нервовій системі практику в мистецтві розслаблення. Ця вправа допомагає заспокоїти розум, незалежно від того, чи був фактично досягнутий стан сну. Дрімоти можуть допомогти тілу знову вивчити мистецтво сну.

Класичні гомеопатичні засоби

Після того як визначені гігієнічні фактори, класичні гомеопатичні засоби (КГС) можуть бути надзвичайно корисні при безсонні для постійного застосування. Так як в КГС не використовуються наркотики, хімікати або трави, вони, зазвичай, не завдають шкоди здоров’ю і не посилюють порушення сну, не викликають депресії або синдрому відміни після припинення лікування.

КГС не викликають фізичної залежності або звикання, не викликає побічних ефектів як у класичних методах призначень, яких всі дотримуються. Допомагаючи тілу в досягненні і відновлення механізмів здорового сну, вони впливають не хімічним і не фізичним шляхом. Механізм цієї дії невідомий. КГС здатні повністю відновити здоров’я і знизити залежність від звичайних ліків, дозволити тілу досягти гармонії.

Численні дослідження свідчать про те, що гомеопатія допомагає тілу оправитися від хвороби швидше, тим самим, значно знижуючи ризик від застосування потенційно небезпечних медикаментів та їх побічного ефекту. При безсонні ця альтернатива цілісного оздоровлення організму більш прийнятна як метод вибору передусім, до фармакологічного втручання.

Докладний, всебічний аналіз більш імовірно виявить ці визначальні фактори і гарантує належний і точний підбір препарату. Невиконання вимог методів призначення КГС (навіть якщо використовуються так звані гомеопатичні ліки), більш ймовірно призведе до відсутності ефекту від лікування, так як суворе дотримання закону «подібності» — визначальний фактор того, чи будуть гомеопатичні ліки діяти.

Іншими словами, якщо гомеопатія не застосовується гомеопатично, а саме — на основі гомеопатичних законів і принципів, то вона, швидше за все, не буде мати більшого ефекту, ніж плацебо. Гомеопатія як будь-яка інша медична система, повинна застосовуватися згідно з принципами, на яких вона заснована, інакше, найімовірніше, це не буде мати бажаних результатів. Гомеопатія — цілісна медична система. Це не інтегрований, додатковий медичний модуль, який можна просто вбудовувати в план лікування замість звичайних ліків. Гомеопатія — не алопатична медична система, і не можна очікувати реального успіху, застосовуючи її алопатичним чином.

Деякі гомеопатичні ліки є особливо ефективними в лікуванні порушень сну. Ці ліки не повинні розглядатися як щось більше, ніж приклади з численної групи ліків. Їх застосування може бути корисним за крайньої необхідності, але не повинно бути заміною повного, всебічного аналізу, необхідного в класичній гомеопатичній медицині.

Arsenicum Album. Люди, яким допомагають ці ліки, схильні до занепокоєння, виявляючи також і фізичне занепокоєння. Вони часто не сплять, оскільки не відчувають фізичного комфорту і повинні безперервно змінювати місце і положення вночі.

Argenticum Nitricum. Люди, які мають потребу в цьому препараті, часто страждають від тривожного безсоння. Вони перебувають у надзвичайному сум’ятті і сплять з численними страхами і хвилюваннями.

Coffea Cruda. Люди, яким корисний цей препарат, часто відчувають підвищені активність розуму і розумову діяльність вночі. Їх розум є активними, проноситься через багато думок, навіть тоді, коли їхні тіла знесилені.

Nux Vomica. Одні люди, яким допомагають ці ліки, застосовують їх щоб заснути, а інші — щоб вранці прокинутися. Часто, це люди з історією інтенсивного вживання кави та алкоголю в минулому.

Всебічний аналіз при призначенні КГС — частина комплексного підходу. Кожний гомеопатичний засіб здатний впливати на багато систем органів, хвороби та стани. 

Спільний знаменник у цьому методі призначення — індивідуалізований підхід до даних, ретельно зібраних за законами науки в кожному окремому випадку.

Доктор Вітмонт — лікар класичної гомеопатії і терапевт, що практикує в Нью-Йорку. Він є клінічним доцентом медицини сім’ї і суспільства в Нью-Йоркському медичному коледжі. Його сайт: HomeopathicMD.com  

Оригінал англійською: The Epoch Times 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...