• Не дивуйтеся, якщо у важку мить побачите Червоний Хрест

  • Володимир Бородін | Велика Епоха
    Понеділок, 8 травня 2006 року

Починаючи з 1863 року, 8-го травня, люди всього світу відзначають Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Ця громада є найчисленнішою гуманітарною організацією світу.

Червоний Хрест України (ЧХУ) був заснований 18 квітня 1918 року. Зараз волонтери цієї організації щорічно обслуговують на Україні понад 25 тис. учасників Великої Вітчизняної Війни, близько 105 тис. самотніх старців, майже 23 тис. інвалідів війни та понад 8 тис. інвалідів дитинства.

Допомагаючи людям, що потребують допомоги, медсестри і лікарі Червоного Хреста України докладають великі зусилля. Вони забезпечують їжею малозабезпечених і надають їм безкоштовні медичні послуги, створюють лікувальні центри і пункти першої допомоги, підтримують жертв Чорнобильської катастрофи і інформують людей про небезпеку ВІЛ/СНІДУ. Фахівці ЧХУ також здатні надати допомогу в екстремальних ситуаціях, допомогти жертвам стихій, озброєних конфліктів і різних лих.

97 мільйонів волонтерів, що входять до Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, підтримують серед нас вічні істини – потребу в милосерді, гуманізмі і допомозі один одному.

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...