• Стан людини фіксує енергія

  • Понеділок, 24 квітня 2006 року

Деякі відкриття професорів та учених дозволяють доторкнутися до поки що незрозумілих для нас таємниць людського організму і навколишнього середовища. Вони дають можливість зазирнути за завісу матеріального світу, за межами якого також існують різноманітні явища і нечисленні загадки.

У Росії в середині 19 століття учений Наркевич-Йодко винайшов пристрій, що дозволив побачити сяйво навколо тіла людини. Ідея винаходу цього пристрою виникла з розповідей селянина, який міг без допомоги будь-яких приладів бачити навколо людей різнокольорове сяйво.

Зображення, зафіксовані ученим Наркевичем-Йодко на фотопластині, показували рівне і щільне випромінювання навколо руки церковнослужителя після молебну, але світле поле розривалося і згасало після домашніх колотнеч. А в полі, що випромінюється хворою людиною, з'являлися темні крапки і плями, воно звужувалося і перетворювалося з колись рівного поля на рвані шматки.

В подальшому російські винахідники, подружжя Кірліан, створили і вдосконалили прилад, що дозволяє проводити дослідження сяяння об'єктів в електромагнітному полі. Вони підтвердили той факт, що якість випромінювань від людини залежить не тільки від стану здоров'я, але й від емоційного стану об'єкту.

Проте, про відкриття подружжя Кірліан не відразу вдалося дізнатися широкій громадськості, оскільки компартійна організація «Гостехніка» своєю ухвалою внесла відкриття подружжя-дослідників до розряду цілком таємних.

Тільки через 25 років з часу отримання перших результатів дослідження, в середині 60-х років, була опублікована докладна розповідь про цей винахід, що дозволяв спостерігати сяйво газового вибуху, котре виникає поблизу поверхні досліджуваного об'єкту, при переміщенні його в електричне поле високої напруги.

Брошура під назвою «В світі чудових вибухів», що вийшла у видавництві «Знання», стала справжньою сенсацією. Дослідження у цій галузі стали проводитися у всьому світі.

Можливість бачити істотні відмінності у сяйві здорового і хворого організму, а також відмінність у сяйві будь-яких інших предметів дозволяє застосовувати цей винахід в різних галузях. У медицині за допомогою цього приладу можна визначати вражені ділянки тіла, можна безпомилково прослідкувати ступінь захворювання тканини від периферії в глибину. А також це відкриває нові горизонти у дослідженні мозку.

Загадки сяйва навколо об'єкту стали ще більш дивовижними після того, як під дію електромагнітного поля потрапили майстри цигун (методи занять, до яких входять комплекси вправ і робота з внутрішнім світом людини).

Сяйво, що випромінюється ними, було набагато сильнішим, ніж у звичайних людей. Також за допомогою вимірювальних приладів у майстрів цигун була заміряна кількість гама-променів і теплових нейтронів, які вважаються вченими енергію. У пана Лі Хунчжи, Майстра одного з методів цигун під назвою «Фалунь Дафа», кількість випромінюваних гама-променів і теплових нейтронів перевищила норму у 80-170 разів, властиву звичайній людині. Але максимальну величину потужності випромінюваної ним енергії дізнатися не вдалося, оскільки стрілка вимірювального приладу відразу ж зупинилась на останній точці шкали.

Проте, ці сенсаційні результати досліджень здивували не всіх. Наприклад, такі, як той селянин, що повідав ученому Наркевичу-Йодко про сяйво навколо тіла людини, все ясно бачать і без тривалих і клопітких експериментів, і без потужних приладів.

Залежність сяйва від емоційного стану говорить про те, що звертати увагу треба не тільки на фізичне тіло, але й на внутрішній стан людини. Необхідно докласти зусиль, щоб не виходити з себе через дрібниці і намагатися у всьому бути позитивною і доброзичливою людиною.

З використанням матеріалів: МАДРА

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...