Лимон, як і мандарин, апельсин, грейпфрут, цитрон - належить до сімейства цитрусових, цілий рік зберігаючи зелений наряд.

Лимон не скидає листя протягом всього року і постійно накопичує важливі для рослини елементи, які використовуються їм для зростання нового листя, паростків і гілок, а ще для розвитку плодів.  

Здорове дерево привертає увагу великою кількістю зеленого листя, яке бере безпосередню участь у фізіологічних процесах зростання. Лимон - рослина дво- чи трирічна, з кореневою системою у вигляді особливих ґрунтових грибків, розташованих на корінні дерева у вигляді потовщень, так званих мікориз.

Відносини між грибками і деревом розвиваються на основі симбіозу: грибок отримує від дерева живильні речовини і, у свою чергу, забезпечує її всім необхідним.  

Лимон вважається найпримхливішою рослиною з цитрусових, що реагує на зовнішню температуру, але, завдяки  своїм цілющим якостям, користується великим попитом.  

Основними складовими лимона є вода і лимонна кислота. Поряд з іншими найважливішими для організму вітамінами A, B1, і D, найбільше у лимоні вітаміну С, незамінного для здорового обміну речовин в організмі, і який бере участь у живленні тканин.  

Таке цілюще поєднання корисних для людського організму речовин дає лимону право бути незамінним продуктом харчування і цінним лікарським і косметичним засобом.  

А спектр захворювань, які лимон здатний лікувати, - величезний:  

 1. дихальних шляхів;  

 2. інфекційні;  

 3. шкіряні;  

 4. серцево-судинної системи;  

 5. нервової системи;  

 6. ендокринної системи;  

 7. шлунково-кишкового тракту;  

 8. опорно-рухового апарату;  

 9. сечової системи.  

Залишається тільки правильно вибрати лимон, звертаючи увагу на те, щоб плід був міцним, пружним, з гладкою шкіркою - ознака того, що вона буде тонкою, з великою кількістю м'якоті.  Якщо лимон виглядає недостиглим - ще краще, принаймні, у Вас є шанс довше його зберігати.  

З питаннями про способи застосування лимона - звертайтеся до рецептів, накопичених народною віковою мудрістю, та не забувайте про духовну їжу, без якої, як би людина не намагалася вилікувати своє фізичне здоров'я, прагнучи до цілковитого успіху, все одно не обійтися!

Ольга Федосєєва. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...