• Людям загрожують хвороби тварин

  • Вівторок, 7 березня 2006 року
Починаючи з 1983 року, коли світ дізнався про вірус імунодефіциту, від тварин до людини перекочувало більше 30 захворювань. Мікроорганізми тварин, що мутують, створили загрозу здоров'ю всього людства.

Доктор Едінбурзького університету Марк Вулхауз на щорічній конференції Американської асоціації сприяння розвитку науки заявив: “Зараз налічується 1407 патогенних вірусів, бактерій, грибків та інших мікроорганізмів, здатних інфікувати людину, і 58% з них мають тваринне походження”. Подібні мікроорганізми можуть мутувати і почати розповсюджуватися серед людей, створюючи загрозу глобального зараження. Найбільш відомі з них - ВІЛ, атипова пневмонія, пташиний грип.

Загальноприйнятим вважається уявлення, що ВІЛ виник серед шимпанзе. Після того, як декілька хворих тварин були з'їдені жителями Африки, хвороба перейшла на людину.

Останніми роками з'явилася нова загроза для людей - вірус пташиного грипу. Згідно з дослідженнями Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, з 2003 року від пташиного грипу загинуло більше 90 чоловік – приблизно половина всіх інфікованих. Ці мікроорганізми потрапили в країни Європи й Африки з Азії. Лабораторні дослідження підтвердили наявність даного вірусу на півдні Росії, в Ставропіллі. За словами ветеринарного інспектора Віктора Парахіна, службами якого було взято більше 4 тисяч біопроб, шляхи зараження птахів «...і повітря, і вода, і корма, вони теж заразливі». Для запобігання розповсюдженню інфекції, знищуються десятки мільйонів курчат і іншої домашньої птиці.

Заступник головного державного санітарного лікаря України Людмила Мухарська впевнена, що люди можуть сміливо вживати в їжу страви з м'яса птиці. В той же час, не варто торкатися хворобливо млявих або мертвих птахів. Збудник грипу гине при температурі вище 70 градусів за Цельсієм, проте, може зберегти життєздатність протягом року, якщо знаходиться в замороженій тушці птаха, передає Киев 2000. У зв'язку з цим, за словами медика, абсолютно безпечно вживати страви з добре приготованого (просмаженого або провареного) птаха, проте сам процес приготування птаха, коли кухар торкається до нього руками, може бути небезпечним.

Доктор Ніна Марано з Національного центру інфекційних хвороб США стверджує: «.Нові патогени обрушувалися на людину багато тисячоліть, але зараз цей процес помітно прискорився. Мабуть, це пояснюється більшою щільністю населення, розігріванням атмосфери і стрімким розвитком транспорту». Як результат, патогенні організми швидше переходять від тварин до людей.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...