У стародавні часи, їжа була основними ліками наших предків. Насправді, Гіппократ, один із засновників західної медицини, говорив: "Нехай твоїми ліками буде твоя їжа".

Оскільки кожний з нас має особливі потреби в харчуванні, подальше, є загальними рекомендаціями. Тоді як деяка їжа одній людині може бути корисною, іншій, можливо, погіршить самопочуття.

Деякі з нас, більше ніж інші сприйнятливі до певної їжі. Можливо, нижченаведені рекомендації, відповідатимуть особливостям багатьох людей.

Впроваджуйте зміни поступово. Ваше тіло володіє всією необхідною мудрістю, щоб вилікувати себе, але вимагає дбайливого ставлення. Хворобливі відчуття – просто знаки про те, що організм не отримує необхідної їжі і речовин.

Наш організм найкращим чином засвоює природні живильні речовини, що не зазнали хімічних і фізичних змін. Рекомендується вживати свіжоприготовану їжу і сезонні дари природи.

Намагайтесь уникати заморожених продуктів і несвіжої їжі. Продукти, які після приготування заморожуються, не тільки мають низьку харчову цінність, але і можуть бути шкідливими. При вживанні продуктів з низьким змістом корисних речовин, організм відчуватиме брак їжі, і тоді ми починаємо переїдати.

Якщо у вашій їжі міститься тваринний білок (яловичина, свійська птиця), переконайтеся, що він натуральний. Не натуральні джерела містять гормон людського росту (HGH) і антибіотики. HGH може впливати на ендогенну гормональну діяльність і його слід уникати. особливо, якщо є проблеми з чоловічими або жіночими органами відтворення (проблеми грудей, утроби або простати). Антибіотики можуть порушити природне середовище нашого шлунку, викликаючи проблеми травлення. Також, вони можуть порушити функції імунної системи.

Якщо до складу вашого раціону харчування входять молочні продукти – переконайтеся, що вони натуральні. Штучні містять гормон людського росту і антибіотики.

При вживанні риби, переконайтеся, що вона свіжа, і походить з природного середовища. Рибу, що вирощується у рибних господарствах, часто годують гормонами росту і антибіотиками.

Краща молочна продукція зроблена з сирого молока (не пастеризоване молоко). Молочні продукти містять всі необхідні ферменти і живильні речовини, потрібні для належного травлення. Пастеризація знищує ці природні ферменти. Продукти, з недоліком цих природних ферментів, приводять до переїдання, оскільки організм намагається компенсувати недолік живильних речовин.

Щодо зернових, намагайтеся не вживати продукти з обробленого зерна і білої муки. Краще їсти продукти з необробленого зерна.

Якщо ви їсте у ресторанах та вживаєте м'ясо або рибу, постарайтеся впевнитися, що заклад піклується про своїх відвідувачів і для приготування їжі використовує тільки натуральні продукти. Свіжа риба, яка росла у природних умовах, а не у рибних господарствах, буде корисніша, ніж курятина або яловичина.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...