• Понеділок – день важкий

  • Четвер, 4 травня 2006 року
Давно відомий вислів: „понеділок – день важкий”, як і все інше з'явився не випадково. Особливо, всю важкість цього дня відчуває серце. Внаслідок чого від інфаркту в понеділок, помирає людей більше, ніж у будь-який інший день. Серед чоловіків смертність зростає у 20 разів, а серед жінок – у 15 разів.
Причиною цьому, можуть служити надмірні переживання про майбутні труднощі на роботі, і напруження у відносинах в колективі. Але, судячи з усього, причина не одна. Результати дослідження проведеного у Шотландії, показали, що в кінці тижня жителі Шотландії і Великобританії, вживають дуже багато спиртних напоїв, що спричинює велику шкоду організму.
У більшості випадків, відмова серця відбувається через те, що в одній з артерій, що живлять серце, відривається атероматозна бляшка. Також зупинка серця відбувається під впливом гормонів, що з'являються в процесі не контрольованої діяльності нервової системи.
Понеділок найбільш небезпечний для людей, яким за 65 років, але молодь також вмирає. Підвищена смертність у цей день, спостерігається в Європі, США і Австралії. У китайців смерть, пов'язана з проблемами серця, найчастіше наступає в суботу. У Японії понеділок, в основному, небезпечний для чоловіків, а для серця японських домогосподарок, найбільш небезпечна субота, оскільки цього дня збільшується домашня робота. А ось японські жінки, які працюють не вдома, дуже рідко страждають на сердечно-судинні захворювання.
Проблема високої смертності, через надмірне вживання алкоголю, гостро стоїть і перед слов'янськими народами. Оскільки в наших країнах, кількість споживаного спиртного на одну людину, перевищує всі допустимі норми.
Крім проблем із здоров'ям, пристрасть до алкоголю, є причиною різних злочинів, нещасних випадків і самогубств. Потрапивши під владу алкоголізму, людина втрачає свою силу волі і духовність. Таким чином, алкоголь здійснює негативний вплив на все суспільство в цілому.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...