• Телевізори підвищують ризик серцево-судинних захворювань

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Середа, 13 листопада 2013 року

Якщо вам 25 і більше років, то кожна година перегляду телевізора скоротить ваше життя на 22 хвилини. Тривалий перегляд телевізора призводить до несприятливих наслідків для здоров’я всього організму і, в особливості, серцево-судинної системи — до такого висновку прийшли австралійські вчені в ході чергового дослідження.

Серцево-судинні захворювання і раніше залишаються найбільш поширеною причиною смертності серед усіх груп населення. Перегляд телевізора безпосередньо пов’язаний із ризиком їх виникнення. Шкода, яку завдає перегляд телевізора, прихована і найнебезпечніша: вона зіставима зі шкодою, що спричиняється гіподинамією (відсутністю фізичної активності), курінням і ожирінням.

За підрахунками дослідників, проводячи 6 годин на день біля телевізора, в середньому ви скорочуєте своє життя на 4,8 року.

Результати досліджень також стосуються дітей. Перегляд дитиною телевізора в два рази підвищує ризик ожиріння і в майбутньому може призвести до розвитку хвороб серця і діабету.

Дослідження показали, що діти і підлітки у віці від 5 до 18 років, які дивилися телевізор більше п’яти годин на день, в 2.5 рази частіше мали жирові відкладення на животі і в ділянках внутрішніх органів — серця і печінки.

Перегляд телевізора — не єдина причина розвитку гіподинамії і серцево-судинних захворювань. На наше здоров’я впливають всі новинки техніки, які змінюють наш спосіб життя.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...