• Найпопулярніші медичні компанії Ізраїлю

  • П'ятниця, 29 листопада 2013 року

Цілком справедливо Ізраїль вважається світовою столицею медицини. У цій країні існує близько 200 клінік, які пропонують високоефективні і передові технології лікування різних захворювань.В Ізраїль з метою проходження комплексної діагностики, спеціалізованого курсу лікування, хірургічних втручань та інших видів медичного обслуговування приїжджають пацієнти з Росії, держав Східної Європи та СНД. І це зовсім не дивно, оскільки рівень якості медичного обслуговування в Ізраїлі аналогічний, а нерідко навіть вище рівня таких країн, як США, Німеччина, Австрія, Швейцарія. Що стосується цін, то вони є більш демократичними для громадян Росії, України, Білорусі та інших незалежних країн пострадянського простору. До того ж, велика частина ізраїльських лікарів вільно володіють російською мовою, що також позбавляє російськомовних пацієнтів від маси незручностей, які можуть виникнути під час лікування за кордоном.

Експерти розділу «Лікування в Ізраїлі» журналу для інвесторів «Біржовий лідер» склали рейтинг найбільш популярних медичних компаній Ізраїлю серед громадян Росії та країн СНД. Рейтинг був складений з урахуванням оцінки частотності слів для Яндекс.Директа за місяць, розрахованої за допомогою сервісу wordstat.yandex.ru.

Найпопулярніші медичні компанії Ізраїлю

Перше місце зайняла медична компанія «Lissod». За даними Яндекс.Директа, в жовтні у компанії було 758 запитів. Фахівці компанії надали пацієнтам можливість пройти коректну діагностику і ефективний курс лікування, який відповідає міжнародним стандартам, що спирається на доказову медицину.

З результатом 323 запити, на другій позиції рейтингу опинилася компанія «Globalmed». Не в останню чергу цьому посприяло забезпечення всіх видів сучасної діагностики та лікування в різного роду медичних напрямках. Крім того, компанія розробила медичну програму, завдяки якій з'явилася можливість приймати на діагностику та лікування в Ізраїль громадян із зарубіжжя. До того ж, фахівці «Globalmed» беруть на себе відповідальність за вибір клініки і лікаря, необхідного у веденні кожного конкретного пацієнта.

Третє місце рейтингу зайняла компанія «LevIsrael», отримавши 228 запитів. Відмінність LevIsrael від інших клінік в тому, що вона замикається на якійсь одній лікарні, відповідно. Завдяки цьому фахівці в індивідуальному порядку підбирають для пацієнтів кращих в цій галузі лікарів по всьому Ізраїлю.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...