• У Швеції пропонують відпочити на деревах в гармонії з природою

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Середа, 1 червня 2016 року

У Швеції створено екологічний готель, всі будиночки якого розташовані на деревах.

Втомлюючись від скаженого міського темпу, хто ж не захоче хоч трохи пожити в гармонії з природою. Дизайнери й архітектори створили не простий готель. Кожен з будиночків відрізняється дизайном і зроблений з екологічно чистих матеріалів.

Екологічний готель Treehotel розташований менш ніж за 100 км від Полярного кола біля містечка Харадс, у північній частині Швеції. Гості можуть відпочивати тут цілий рік, оскільки підлога в готелі з електричним підігрівом.

У готелі 8 номерів площею від 15 до 30 м², в основному з дерева. Вони підняті на 4 метри над землею. Перші чотири було відкрито в липні 2010 року. Протягом 5 років на деревах планується побудувати в цілому 24 таких будиночки.

Правда, цивілізація не обійшла стороною цей готель, і, крім заворожливої природи, там є ресторан, бар, сауна і зона відпочинку, телевізор та інтернет. А туристична компанія надає масу розваг від прогулянок на велосипеді та каное до приготування власної піци в кам'яній печі серед запалених свічок.

У Treehotel подають сніданок, обід і вечерю в обстановці 1930—1950 років.

Найбільший будинок у готелі — «Бабка» на 52 м². Він унікальний у багатьох аспектах і може використовуватися для проведення конференцій, а також як приватні апартаменти. Є одна вітальня, дві групові кімнати та конференц-стіл з кріслами для 10 осіб. У номері є всі види сучасного обладнання для конференцій, Wi-Fi, туалет, душ і кондиціонер.

Цей готель входить у десятку найоригінальніших готелів світу. «Велика Епоха» також писала, що у готелі Тондакау можна спати на деревах, а в Чилі найбільш незвичайний готель розмістився у печері згаслого кратера вулкана

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...