ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Голдендудль з'їв $4,000 готівкою, яку потім збирали по крихтах (ФОТО)

Велика Епоха
(Courtesy of Carrie and Clayton Law)

Собака Керрі та Клейтона Лоу, Сесіл, зазвичай був хорошим песиком. Але одного дня на початку грудня подружжя з Піттсбурга, штат Пенсильванія, з жахом виявило, що їхній улюбленець з'їв паперові банкноти на суму 4 000 доларів.

Містер Лоу пішов до банку, щоб зняти гроші, призначені для оплати роботи на подвір'ї, і залишив їх у конверті на кухонному столі.

«Десь через 30 хвилин я повернувся, а гроші розкидані по всій підлозі — розірвані, подрібнені на шматки, і багато готівки також зникло», — розповів він в інтерв’ю The Epoch Times. «Ми були шоковані, тому що деякі домашні тварини нищать меблі, їдять одяг і тому подібне, але Сесіл ніколи не робив нічого подібного».

Сесіл, 7-річний 30-кілограмовий голдендудль. (Courtesy of Carrie and Clayton Law)
Розірвані паперові купюри, які з'їв Сесіл. (Courtesy of Carrie and Clayton Law)

На їхнє полегшення, 7-річний голдендудль не виявляв жодних ознак хвороби й ветеринар запевнив їх, що з ним все буде гаразд. Але хоча Сесіл виглядав абсолютно нормальним, граючись, як завжди, все ще існувала неабияка проблема — втрата тисяч доларів їхніх важко зароблених грошей.

Місіс Лоу зателефонувала в банк і пояснила, що сталося.

«Я сказала: Ви не повірите, але…“Це було щось на кшталт „мій собака з'їв моє домашнє завдання“. А банк відповів: „Насправді, ви будете здивовані, але таке трапляється час від часу“. Отже, вони бачили це раніше. Вони дуже добре до цього поставилися», — розповіла вона.

На щастя, не все було втрачено. Якщо на обох сторонах банкнот було видно достатньо серійних номерів, банк здійснював заміну купюр.


Подружжя розбирає банкноти. (Courtesy of Carrie and Clayton Law)

Пані Лоу, менеджер з підтримки клієнтів у технологічній компанії, і пан Лоу, який допомагає фахівцям у сфері здоров’я та фітнесу з продажами та маркетингом в Instagram, одразу взялися до роботи.

Це була гра в очікування. Ветеринар Сесіла запевнив його власників, що пачка банкнот навряд чи вплине на його травну систему, оскільки він був великим псом. Якби він був набагато меншим собакою, було б доцільно забрати його в лікарню, щоб зробити промивання шлунку. Але в цьому випадку гроші повинні були самі вийти.

«Ми не мали жодного уявлення, — сказав пан Лоу, — коли гроші вийдуть після перетравлення, чи будуть вони повністю знищені, чи тільки частково».

Тієї ночі пан Лоу прокинувся о 2-й годині ночі від звуку, схожого на те, що собаку нудить. Він встав з ліжка і пішов переконатися, що собаку вирвало. Потім він пішов за паперовими рушниками та поліетиленовим пакетом, щоб прибрати та розібратися з цим вранці.

Він сказав: «Я бачив, що там були шматки 100-доларових і 50-доларових купюр, і я подумав: „Боже мій, тут багато готівки“. Тож я просто поклав їх у поліетиленовий пакет подалі, а наступного дня ми почали відмивати їх у господарській раковині з великою кількістю води та мила».

Того дня і наступні кілька днів ми ходили за Сесілом, коли він справляв нужду, і збирали це, озброївшись рукавичками та миючими засобами. Після неприємної операції з відтирання, миття грошей кілька разів, поки вони не перестали пахнути, подружжя почало заклеювати все назад.

«Це зайняло кілька годин і було дуже дорогим пазлом», — сказала пані Лоу.

(Courtesy of Carrie and Clayton Law)

Деякі купюри просто неможливо було врятувати, вони були повністю знищені. Однак, їм вдалося врятувати банкноти на загальну суму близько $3,550. На запитання, що банк зробив з пошматованими купюрами, пан Лоу відповів, що їх вилучили з обігу та знищили.

«Ніхто не зможе зняти ці купюри в банкоматі», — зауважив він.

Сесіл зараз і коли він був цуценям (Courtesy of Carrie and Clayton Law)

Подружжя підкреслило, що вони не можуть сердитися на Сесіла — він просто тварина, яка «робить свою справу».

Однак вони будуть обережними й більше ніколи не робитимуть помилки, залишаючи готівку біля свого улюбленця. Після того, як пара поділилася своєю історією в Інтернеті, вони отримали безліч коментарів від людей, які розповідали про власний досвід.

«Хтось розповів, що їхній собака з'їв паспорти за три дні до поїздки в Італію чи Францію, і це, очевидно, було справжнім стресом», — сказав пан Лоу. «Я думаю, що люди, які мають домашніх тварин, розуміють це. Люди, які не мають домашніх улюбленців, думають: „Як таке могло статися?!“».

«Це цікаво для людей обох груп. А ми, рухаючись уперед, обережніше ставимося до важливих речей, які залишаємо без нагляду».