Субота, Жов 23, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Бангкоку ресторан займається плаванням після повені (ВІДЕО)

Вівторок, 12 жовтня 2021 року

Відвідувачі насолоджуються вечерею в антикварному кафе Чаопхрая, коли повінь з річки Чаопхрая хлинула через ресторан на північ від Бангкока 7 жовтня 2021 року. (Lillian SUWANRUMPHA/AFP via Getty Images)

Нінг насолоджується смаженою свининою в затопленому ресторані на березі Чаопхрая, величної річки Бангкока, що розлилася внаслідок повеней. Повз пропливає човен, тому чоловік забирається на табурет, щоб уникнути хвилі, і сідає назад, коли небезпека минула.

Тітіпорн Джутіманон, власник антикварного кафе Чаопхрая на півночі тайської столиці, думав, що його невеликий заклад, який і без того сильно постраждав від економічної кризи, пов'язаною з пандемією, не витримає великих повеней, які звалилися на Таїланд в кінці сезону дощів.

Бронювання столика заздалегідь

Навпаки. Тепер, щоб розділити цей неймовірний кулінарний досвід, необхідно заздалегідь забронювати столик.

Все почалося з відео, розміщеного на Facebook Тітіпорном: відвідувачі їдять на затопленій терасі та усміхаються, забираючись на столи та стільці, щоб уникнути хвиль, викликаних безліччю човнів на Чаопхрая, головної водної артерії міста.

Ролик став вірусним, і "концепція швидко поширилася з вуст в уста", - сказав Тітіпорн агентству AFP.

"Я відчуваю полегшення. Якби мене змусили припинити роботу, мені довелося б відмовитися від свого бізнесу", — сказав він.

За даними Тайської асоціації ресторанів, близько 50 000 ресторанів в Бангкоку закрилися назавжди у зв'язку з кризою Covid-19 і численними обмеженнями на поїздки.

Ресторан частково затоплений

З вересня закладам, які встояли під час кризи, знову дозволено обслуговувати відвідувачів на місці.

Управляти частково затопленим рестораном нелегко.

"Вам доводиться прокладати шлях до столів, прибирати весь бруд, який накопичився на них в кінці дня", — говорить Тітіпорн.

2 Люди насолоджуються вечерею, коли паводкові води річки Чаопхрая проносяться через ресторан, Бангкок, 7 жовтня 2021 року. (Lillian SUWANRUMPHA/AFP via Getty Images.)

Тропічний шторм "Дьянму" викликав повені в 30 провінціях Таїланду, в результаті якого постраждали понад 300 000 будинків і загинули дев'ятеро людей.

"Перетворення цих обмежень на можливості"

Очікується, що наступного тижня на королівство накинуться нові шторми.

"Власнику вдалося перетворити ці обмеження в можливості. Ми повинні заохотити його", — сказав Нінг, перш ніж сісти на свій табурет.

Фото: Будинки, частково затоплені паводковими водами 4 жовтня 2021 року, після того, як тропічний шторм" Дьянму" викликав повінь в 31 провінції по всій країні. (Jack TAYLOR/AFP via Getty Images)

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...