Четвер, Тра 6, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Незадоволена кішка, яку ніхто не хотів забирати з притулку, стала зіркою соцмереж (ФОТО)

Середа, 14 квітня 2021 року

На жаль, на вулицях живуть мільйони кішок. Комусь із бездомних тварин везе, і вони потрапляють до притулку, звідки їх можуть забрати в сім'ю. Однак в більшості випадків люди віддають перевагу кошенятам і породистим котикам, а для інших шанси отримати нову сім'ю близькі до нуля. На щастя, дівчина, на ім'я Франциска Франкен явно не відноситься до людей, які вибирають вихованців по зовнішності.

Франциска побачила на сайті притулку кішку на прізвисько Бін і відразу ж захотіла забрати її додому. Пізніше дівчина з'ясувала, що вихованка прожила в притулку майже рік. Співробітники організації розповіли, що багато людей вважали Бін похмурою і злою через вираз її мордочки. Дівчину історія кішки зачепила до глибини душі, і вона прийняла рішення подарувати вихованці нове життя.

Я закохалася в неї відразу ж, як побачила. На фотографіях вона виглядала дуже незадоволеною, але при цьому кумедною, — розповіла власниця Бін порталу Bored Panda.

Дівчина заповнила анкету на сайті і стала чекати дзвінка. На щастя, Франциска підійшла під вимоги притулку, і наступного дня їй передзвонили. 8 січня Франкен приїхала, щоб побачити Бін. «Я не змогла стримати сліз, вона була такою маленькою і милою. В цей же день я забрала її додому», — розповіла господиня кішки.

Бін дуже швидко адаптувалася до свого нового дому і подружилася з Францискою. Дівчина вважає потішний зовнішній вигляд киці приголомшливим і унікальним. «Суміш Гринча і Моріса з "Мадагаскару"» — так описує свою вихованку дівчина.

На початку березня дівчина створила для Бін аккаунт в Instagram, де щодня публікує кумедні фото незадоволеної кішки. На мікроблог всього за два тижні підписалися понад чотири тисячі осіб.

Comments   

загрузка...