• У місті Нанкіні спалахнула велика акція протесту студентів артилерійського училища (відео)

  • Вівторок, 10 червня 2008 року
Велика сутичка студентів артилерійського училища м. Нанкіна з охороною училища сталася 5 червня. Декілька студентів отримали поранення. Хвилювання студентів почалися через проблему з дипломами.

За повідомленням радіо «Вільна Азія», під час цієї акції протесту, яка переросла в безлади, охорона училища застосувала грубу силу, декілька студентів отримали поранення. В будівлі училища, гуртожитків та інших корпусів побиті вікна, устаткування, меблі та інше.

Співробітник їдальні училища розповів кореспондентові радіо, що інцидент стався через дипломи, які виявилися не такого рівня, якого обіцяли студентам під час вступу. Проте детальніше співробітник розповісти відмовився, сказавши, що «не сталося нічого серйозного».

Як розповів кореспондентові радіо студент училища, який брав участь в акції протесту, в кінці навчального року їм замість обіцяних під час вступу дипломів, видали звичайні свідоцтва про закінчення вищої школи. При цьому, коли студенти прийшли до адміністрації з цим питанням, з ними не захотіли розмовляти, а відразу ж застосували силу, що й викликало масові хвилювання.

Кореспондент радіо також зв'язався із представником адміністрації училища і попросив його розповісти подробиці того, що сталося, а також чи є потерпілі. Проте як тільки співробітник почув, що це іноземний кореспондент, то відразу сказав, що не має права нічого розповідати і повісив трубку. Більше кореспондентові ні з ким із адміністрації зв'язатися не вдалося.

В кінці минулого року в артилеристському інституті м. Хефей також через проблеми з дипломами була велика акція протесту, в якій брали участь понад 8 тисяч студентів.

На відеоролику, який зняли студенти мобільним телефоном, видно, як близько сотні людей у камуфляжах з палицями б'ють студентів, які кидають у них різні предмети і поливають водою із шлангів.

Підписатися:

Коментарі