• Секретар міськкому партії став навколішки перед батьками, які втратили дітей під час землетрусу (фото)

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Четвер, 29 травня 2008 року
Секретар міськкому партії м. Меньчжу Цзян Гохуа 25 травня на колінах благав батьків, діти яких загинули під час землетрусу, і які якраз проводили хід, не звертатися до вищого керівництва. Проте батьки 127 загиблих дітей заявили, що вони продовжуватимуть вимагати зустрічі з найвищими урядовцями.

За повідомленням сайту «Нанфан», у м. Меньчжу провінції Сичуань під час землетрусу розвалилася середня школа №2, поховавши під собою, щонайменше, 127 школярів. Ця школа була побудована в 1989 р., а в 1996 р. будівля школи була зарахована до будівель, що знаходяться в аварійному стані, проте ніяких заходів вжито не було, і в школі продовжували проводити уроки.

25 травня, коли батьки, несучи портрети своїх загиблих дітей, проводили хід, вимагаючи зустрічі з високими урядовцями і розслідування відповідальних за неякісні споруди шкіл, секретар місцевого міськкому партії Цзян Гохуа всіма силами намагався умовити їх припинити проводити акції і не їхати в м. Деян, що є їхнім адміністративним центром. Але всі його спроби були безуспішними, і коли колона демонстрантів дійшла до середини центральної площі, Цзян раптом став навколішки поряд з ними і, піднявши руки, почав благати їх не їздити до високого начальства, запевняючи, що цей інцидент можна розслідувати на місці і винні будуть знайдені та покарані.

Партійний секретар кілька разів ставав на коліна, волаючи до убитих горем батьків, але вони не тільки не слухали його прохань, але й сильно лаяли його, називаючи його обманщиком. Річ у тому, що нещасним батькам стало відомо, що коли Цзян повідомляв своєму керівництву дані про загиблих унаслідок землетрусу, він не повідомив про 127 школярів, мовиться в повідомленні.

Батьки упевнені, що якби будівля школи була якісною, то їхні діти навряд чи  загинули б.

 
Підписатися:

Коментарі