• Міські контролери безкарно побили селянку до непритомності

  • Середа, 16 квітня 2008 року
Кілька жінок, які приїхали із села в м. Сіань у пошуках роботи, зазнали нападу п'ятьох міських контролерів. Поліцейські, які прийшли після інциденту, ніяк не відреагували на це беззаконня.

Як розповіли очевидці, вранці, 9 квітня, пані Ван Ін і ще кілька жінок, які приїхали із села в м. Сіань провінції Шенсі, шукали роботу на вулиці Веньї. До них підійшло п'ятеро міських контролерів і почали виганяти їх. Жінки почали йти, але контролерів дуже розсердило те, що йшли вони дуже повільно. Тоді контролери підбігли й почали забирати у селянок сумки, а також голосно ображати їх. Пані Ван Ін, міцно притиснувши до себе сумку, запитала, чому вони так поводяться з людьми? У відповідь один із контролерів сильно ударив її, від чого вона впала на землю. Після цього він почав лупцювати її ногами і стрибати на ній доти, доки Ван не знепритомніла. Навколо зібралися люди і почали обурюватися з приводу таких дій держслужбовців. Обурення людей спинило контролерів, і вони пішли.

Упродовж цих подій багато людей кілька разів викликало поліцію. Приблизно о 9.30 приїхали двоє поліцейських. Вони поставили кілька питань свідкам про те, що сталося, а потім сказали: «Віднесіть цю жінку в офіс міських контролерів, хай вони самі розбираються». Сказавши це, поліцейські сіли в машину і поїхали, навіть не склавши протокол. Їхні особові поліцейські номери: 006200 і 015578.

Версія китайськоюПідписатися:

Коментарі