• Батьки не змогли оплатити лікування - їхній син помер прямо на вулиці

  • Понеділок, 28 квітня 2008 року
Хвора дитина, у батьків якої не вистачило грошей на його лікування, померла прямо на вулиці м. Гуанчжоу.

«Тато, мені дуже важко, я вже не можу більше», - після цих слів хлопчик закрив очі. Його тато зрозумів, що син помирає й схилився над ним. Через деякий час дихання хлопчика поступово зупинилося.

У 13-річного Вен Фена була вроджена вада серця, на його лікування батьки витратили більше 40 тис. юанів. Місяць тому лікар народної лікарні м. Маомін порадив відвезти хлопчика в Центр лікування серцево-судинних захворювань м. Гуанчжоу провінції Гуандун. Їхня сім'я була бідною. Окрім Вен Фена, у них було ще двоє синів. Але його татко, пан Дай, все одно вирішив використати цю останню надію. Батьки взяли з дому останні 2000 юанів і повезли сина в Гуанчжоу на лікування.

У центрі м. Гуанчжоу хлопчика обстежили і лікар сказав, що йому необхідна госпіталізація. Але батьки не мали змоги оплатити лікування і покинули лікарню.

24 квітня пополудні дорогою з Центру вони трохи поїли в закусочній, і, коли вийшли на вулицю, Вен Фен раптом поскаржився на сильний біль у серці та спині. Його татко відразу ж викликав швидку допомогу. Лікарі, що приїхали через 10 хвилин, констатували смерть.

Свідки розповідають, що бачили на узбіччі дороги труп дитини, накритий білою тканиною, а поруч чоловіка та жінку, які плакали.

Версія китайською
Підписатися:

Коментарі