• Під час розвантаження вибухнула 31 тонна «куль» для іграшкових пістолетів. Є загиблі

  • Субота, 22 березня 2008 року
Під час вивантаження з машин 31 тонни «куль» для іграшкових пістолетів, в яких міститься вибухова речовина, від струсу стався вибух, у результаті якого загинуло 7 чоловік, кілька десятків чоловік здобуло поранення.

За повідомленням газети «Південне містечко», на сайті державного управління контролю за дотриманням техніки безпеки опубліковано повідомлення про те, що 15 березня в районі Хуанпу м. Гуанчжоу під час розвантаження двох вантажівок із «кулями» для іграшкових пістолетів, в яких міститься вибухова речовина на основі хлорату калія, стався вибух. Семеро вантажників загинуло, кілька десятків отримало поранення.

У результаті розслідування з'ясувалося, що якась компанія з провінції Цзянсі в двох машинах привезла до м. Гуанчжоу партію «куль» для іграшкових пістолетів у вигляді маленьких круглих пакетиків із вибуховою речовиною. Щоб уникнути перевірки, компанія перевозила вантаж, як звичайний товар, без дотримання норм техніки безпеки для перевезення вибухонебезпечних вантажів. Робітники, які розвантажували машини, також не були попереджені про те, що вантаж не безпечний і що його не можна дуже трясти, а написані на упаковці застереження англійською мовою вони не могли прочитати, оскільки не знали мови.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...