• В іноземних гостей має залишитися гарне враження від відвідання Олімпіади (фотоогляд)

  • Четвер, 20 березня 2008 року
Щоб залишити гарне враження в іноземних гостей, які приїдуть на пекінську Олімпіаду, дівчата з обслуговуючого персоналу мають довго й наполегливо тренуватися.

Відпрацьовування усмішки. Під час усмішки мають оголюватися 6-8 зубів, це критерій «олімпійської усмішки». Після тривалого тренування усмішки за допомогою палички, губи німіють і втрачають чутливість.


Відпрацьовування присідання. Дівчат учать фіксувати позу присідання в спідниці, наприклад, щоб підняти предмет, що впав. Це має бути зроблено дуже елегантно і з усмішкою на обличчі. Від довгого перебування в такій позі німіють ноги, і коли настає час відпочинку вони не можуть піднятися й сидять прямо на підлозі.


Відпрацьовування пози стояння. Дівчатам кладуть на голову журнал, і вони мають протягом години простояти нерухомо з усмішкою на обличчі так, щоб журнал не впав.


Відпрацьовування вручення нагород. Коли тримають тацю з пляшкою води (імітацією медалі або кубка), то дуже важливо правильно розподілити мускульне навантаження на передпліччя й зап'ястки.
Підписатися:

Коментарі